Lonely One: Hole-in-one
0 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Lonely One: Hole-in-one пропонує нам відправитися на майданчик для гольфу в одних трусах, чому так? Та хто його знає ...
Герой цієї гри дуже самотній, але по всій видимості не страждає від цього, у всякому разі у нього є можливість грати в гольф, нехай і одному. Але так як він тут один, то чому б не вийти на поле в трусах? Проте, сенсу гольфу це не змінює.

Сенс гри трохи нагадує недавній проект від Ketchapp, а саме Speed ​​Golf, ось тільки квапити нас ніхто не буде. Але принцип приблизно той же. Перебуваючи в двомірному просторі нам потрібно забити якомога більше м'ячів у лунці, але знову ж таки, тут все не настільки жорстоко. У вас буде цілих три можливості промахнутися і навіть можливість додати собі спроб. На всю локацію вам видається три промахи, витративши які ви почнете з самого початку, однак, якщо ви зможете загнати м'ячик в лунку так, щоб він не торкнувся трави, то одна спроба відновиться, правда зробити це дуже складно. За потрапляння в кожну лунку ви будете отримувати монетку, набравши достатню кількість яких можна нарешті купити костюм нашому герою. На щастя костюми ці не тільки приведуть його в людський вигляд, але і повністю поміняють оточення в якому ви перебуваєте, так що є до чого прагнути! Так само гра може похвалитися непоганий фізиків, наявністю вітру на деяких ланках і іншими досить цікавими моментами.

Особливості гри:

  • приємна графіка і анімація
  • величезна кількість самих різних рівнів (більше двох сотень)
  • геймплей затягує
  • прикольна фізика, зрозуміле управління
  • два десятка костюмів для нашого героя
  • різне оформлення локацій
  • багато прихованих костюмів
  • три десятка досягнень


Недоліки гри:

  • Донат, на жаль він тут є
  • реклама це додаток теж стороною не оминула


Підсумок: гра Lonely One: Hole-in-one хоч і далека від симулятора, але що стосується аркади, то тут вона справляється на відмінно, так що якщо хочете трохи повеселитися і проявити себе на полі для гольфу - скачайте, не пошкодуєте.


Реклама

завантажити Lonely One: Hole-in-one 4.19 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 4.19 (48)
дата завантаження 2017-12-19 09:46
Розмір 47.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки LoadComplete на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/29 08:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |