Ambulance Rescue Driving 2016
4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Ambulance Rescue Driving 2016 заявлена ​​розробниками як «симулятор», що відразу відкриває простір для негативу, який в зв'язку з цим у мене виникло. Може і не справедливо, але ця гра викликала у мене більше питань ніж позитивних емоцій, можливо і незаслужено, так як професія лікаря швидкої і водія швидкої дуже потрібні і важливі, проте, мова все ж про гру, створену щоб нас розважати, хіба ні? У всякому разі мови про реальну тренуванні тут і бути не може.

Геймплей.
Побудовано в грі все досить просто. Ви будете виконувати як мінімум дві ролі - водія швидкої допомоги і лікаря який вибігає з неї щоб допомогти потерпілому. У грі представлено кілька локацій, перша - Альпи, що передбачає багато засніжених і досить вузьких доріг, де дуже часто відбуваються аварії. Починаєте ви вже за кермом автомобіля, на екрані буде карта на якій позначено місце події, елементи управління і таймер, який відраховує час за яке потрібно туди приїхати. Прибувши на місце події потрібно вибігти другим персонажем і підбігти до потерпілого, на цьому місія закінчується. Нічого іншого я в грі не помітив, але подивимося що думають розробники ...

Особливості гри:

  • реалістична фізика сучасного автомобіля швидкої допомоги
  • два десятка різних автомобілів
  • красиві локації і реальні місця
  • просте і зрозуміле управління
  • є два сезони - зима і літо
  • анімовані люди на місці подій
  • інтелектуальна система трафіку


А тепер поговоримо про те що мені не сподобалося, а якщо точніше, то настав час розглянути недоліки!
Почнемо з автомобіля швидкої і взагалі руху по дорогах. Припустимо управління досить зручне, не сперечаюся, фізика, ну не найжахливіша, але ось у чому справа, як у фізиці, як в автомобілі, так і в трафіку який «розумний» пуття ніякого, тому що на кожну місію ви будете витрачати секунд по 30 ... Я не знаю, може потрібно пройти половину гри щоб нам дали покататися хоча б 5 хвилин, але перші кілька десятків місій припускають що вам потрібно проїхати метрів 500 і ось, ви вже на місці. Що стосується місця події, то виглядають вони все приблизно однаково. Перевернута машина, яка чомусь не скочується в прірву, потерпілий який виглядає практично завжди однаково і кілька людей поруч, звідки вони тут опинилися - невідомо! Або вони в одній сорочці з гір спустилися або це якісь проїжджали водії, машини яких дивним чином зникли. Так само варто відзначити що люди намальовані криво, це факт. Далі наш лікар ... він вибігає з швидкої і біжить до потерпілого з голими руками, ні аптечки, ні величезного валізи який вони з собою тягають немає, голими ж руками ми «виліковуємо» потерпілого і їдемо, кидаючи його на місці і в тій же позі, причому коли наш доктор доходить до швидкої назад, він не відкриває двері щоб сісти в салон, він проходить крізь машину ... це до речі багато що пояснює. У чому полягала наша робота? Якщо тільки переконатися що він доживе до приїзду нормальної швидкої. Що стосується навколишнього світу, то знову ж таки, насолодитися його красою за 20 секунд маршруту досить складно, а ось визначити красу і реальність місцевості по змазаним пикселям якщо чесно складно.

Підсумок: гру Ambulance Rescue Driving 2016 не можна назвати симулятором, в кращому випадку аркадою, а як насправді її можна назвати - самі здогадаєтеся. Єдине виправдання для існування цього дива - гра безкоштовна і без доната.


Реклама

завантажити Ambulance Rescue Driving 2016 1.3 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.3 (4)
дата завантаження 2016-12-10 09:49
Розмір 43.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.03★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/13 07:54
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |