Zombie Catchers
4.1 (55)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Zombie Catchers це перший проект розробників (або розробника) з дивною назвою - Two Men and a Dog, причому найбільше цікаво яку саме роль виконує собака в цьому тріо. Однак, цілком можливо що вона допомагає, тому що проект вийшов досить веселий і позитивний, так що, це гідно нашої уваги.

Ідея гри виявилася дуже кумедним і розповість вам про нелегку долю зомбі в космосі ... Як взагалі вони там опинилися - невідомо, але здогадатися все ж можна. У космосі їх піарили в великій кількості ігор, так що по всій видимості десь хтось що ні доробив і вірус почав заражати віддалені планети, ось тільки особливого дискомфорту позаземним цивілізаціям це не принесло, скоріше навіть навпаки, тому що вони відкрили ціле виробництво , випускаючи на ринок такі ласощі як желе, всілякі напої та інші ласощі, основним матеріалом для яких і служать нещасні зомбі.

Виробництво в грі побудовано з двох етапів, перший - облаштування і модернізація вашого заводу, де стоять спеціальні соковижималки перероблені під зомбі, які потрібно модернізувати. Знайдеться і інша апаратура, яка теж зажадає ваше втручання і увагу, що нагадує класичну споруду своєї бази в будь-якої стратегії. Потім, нам потрібно шукати матеріал для виробництва, а саме - зомбі, які ховаються в самих різних місцях. Щоб знайти їх потрібно закупити дронів і розіслати в усі сторони, а отримавши звіт відправлятися на полювання, що становить другий і найцікавіший аспект цієї гри!

Особливості гри:

  • захоплююче полювання на зомбі
  • розвідувати нові території і готуйте їх жителів
  • багато цікавих примочок для вашого виробництва
  • побудуйте свій бізнес і справжню імперію з виробництва напоїв
  • відбудовуйте і розширюйте свою лабораторію


Недоліки гри:

  • присутній Донат


Підсумок: гра Zombie Catchers це дуже цікавий погляд на проблему зомбі-апокаліпсису, більш того, гра неймовірно захоплююча, скачайте її безкоштовно і переконайтеся в цьому самі!


Реклама

завантажити Zombie Catchers 1.30.25 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Hello Zombie Catchers around the world! We have made the following changes in this update:
- General bug fixes including
- Drone & Squeezer timers issue fix
- Switching language fix
- Fixed 'Sharing is caring' achievement
Загальна інформація
версія 1.30.25 (1620042101)
дата завантаження 2022-07-16 06:56
Розмір 79.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки Deca Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(55)
4.07★ 81.3%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/04 09:48
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |