DRIFT WARS
3.9 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра DRIFT WARS це продовження гри Dubai Drift 2, від розробників з Zero Four LLC, які роблять ігри про своє рідне місто і свою рідну країну! Так чи інакше, що змінилося з минулій частині гри зрозуміти складно, а була вона відверто не кращим представником жанру з великою кількістю недоліків. Подивимося що помінялося цього разу.

А чи так багато ізменінія?
Якщо чесно - їх практично немає. Нас чекає все та ж графіка, все та ж фізика і все той же геймплей ... навіть керування не змінилося! Так що як і в минулій грі нам потрібно колесити по досить великому майданчику і збивати підсвічені конуси, на що відводиться деякий час. Кожен збитий конус додає сім секунд, що більш ніж достатньо, як показує практика. Варіантів такої розваги кілька - або ви це робите в гордій самоті, або з комп'ютером (хто швидше) або з друзями в режимі мультиплеєра. Автопарк теж не змінився, тут все так само багато машин, але частина з них можна розкрити або за Донат, який принципово не змінився, або тяжкою працею і довгим дрифтом. Локації принципово не змінилися, якщо тільки додалося пара нових, але нічого особливого це вам не дасть. Так що по суті, розробники викотили «новий» проект, на 90% скопіювавши його з минулої гри ... мабуть, на золотий мерседес так і не накопичили.

Особливості гри:

  • великий автопарк з крутими автомобілями
  • є можливість написати розробникам про свою улюблену машину і її додадуть
  • записуйте відео свого дріфту і відправляйте в соціальні мережі
  • бийтеся онлайн в режимі мультиплеєра, підтримується до 4 гравців
  • гра крос-платформна
  • кольоровий дим вихлопу, вогонь з-під коліс та інший пафосний тюнінг
  • сповільнюйте камеру, насолоджуючись кожним моментом
  • непогана фізика


Недоліки гри:

  • практично нічого нового в порівнянні з минулою грою
  • великий Донат


Підсумок: якщо ви грали минулої частину, то я не бачу ніякого сенсу качати цю, якщо ж не грали, але дуже любите дрифт - подивіться як це відбувається в ОАЕ, скачати гру можна безкоштовно.


Реклама

завантажити DRIFT WARS 1.1.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Bug fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.1.6 (17)
дата завантаження 2020-06-26 19:21
Розмір 26.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Розмір 171.23 MB
дата завантаження 2016-01-20 12:32

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
3.89★ 77.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/22 09:23
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |