Eagle: Fantasy Golf
3.9 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Eagle: Fantasy Golf на андроїд це деяка варіація того, як бачать даний спорт розробники з далекої країни під назвою Філіппіни ... В цілому-то все нормально, от тільки солідна домішка хлопчиків і дівчаток, ніби зійшли зі сторінок японських коміксів злегка відволікає, при цьому не несучи ніякого смислового навантаження.

А що крім аніме?
Не знаю як ви ставитеся до персонажам з милим зовнішнім виглядом, великими очима і іншими особливостями які знайомі шанувальникам аніме, особисто я ставлюся до них нейтрально, так що закриємо на це очі і детальніше розглянемо безпосередньо сам гольф, в який нам тут пропонують пограти. Для початку нам доведеться вибрати свого персонажа, тут без каверз, або хлопчик або дівчинка, крім зовнішнього вигляду їх нічого не відрізняє, так що дотримуйтесь покликом серця! Після короткого вступу почнеться невеликий екскурс в правила і навчання, яке познайомить вас з керуванням і особливостями фізики цієї гри. До речі про фізику, не дивлячись на миле оточення вона тут цілком серйозна, так що гра сміливо може претендувати на звання симулятора. Завдання теж слабо відстають від реальності, вам буде виділятися деяку кількість ударів за яке потрібно загнати м'яч в лунку, працюючи з напрямком і силою удару, чого доведеться вчитися, це без сумнівів.
Що забавно, але в цьому симуляторі присутній крафт! Так що зібравши деякі шматочки ключки чи іншого інвентарю ви зможете створювати більш просунутий, який дозволить вам грати краще і якісніше, що вельми доречно в даному випадку.

Особливості гри:

  • просте і зрозуміле управління
  • милі персонажі
  • кілька режимів гри
  • командний чат
  • є можливість налаштовувати персонажа
  • великий вибір костюмів
  • статистика ваших досягнень


Недоліки гри:

  • Донат практично як у справжньому гольфі


Підсумок: одночасно гарний і якісний симулятор, який обов'язково сподобається всім шанувальникам цього виду спорту. Єдині кого гра може відлякати - всіх хто ненавидить персонажів з аніме ... але я не думаю що таких багато.


Реклама

завантажити Eagle: Fantasy Golf 3.0.4 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
New icon update
Загальна інформація
версія 3.0.4 (170)
дата завантаження 2018-05-12 01:29
Розмір 51.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
3.93★ 78.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/23 08:23
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |