Lift Car
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Lift Car створена для андроїда, але насправді вона створена щоб перевірити вашу реакцію в умовах великого потоку машин і багатьох інших труднощів, що виникають на дорозі. До речі тема тут дуже актуальна, тому що пристосування вашого нового автомобіля здатне вирішити питання з пробками раз і на завжди, у всякому разі для вас.

Суть гри полягає в тому щоб використовуючи неймовірну підвіску вашого автомобіля піднімати його кожен раз коли на вашому шляху з'являється інший автомобіль, про ширину колісної бази тут нічого не сказано, по всій видимості вона це дозволяє і потік проходить між ваших коліс. Так чи інакше, вас повинна турбувати тільки висота об'єкта який виявиться перед вами. Само собою на цьому труднощі не закінчуються, тому що крім висоти попереду автомобіля не варто забувати про ліхтарні стовпи які можна зачепити, а так само про всілякі марнотрати та інші перекриття, які створюють великий перепад висот, сильно ускладнює вам життя. Управління в грі дуже просте, є лише кнопки вгору і вниз, рухатися автомобіль буде самостійно, а гальмувати вже точно не доведеться. Так само в процесі потрібно збирати каністри, які потім можна витратити на придбання іншого автомобіля, що ігровий процес не сильно змінить.
Так само в грі досить адекватна політика монетизації, яка спочатку дозволяє здійснити вам три аварії, а після третього разу можна подивитися рекламне відео для продовження свого шляху. Так само відео можна подивитися щоб отримати додаткові каністри, що прискорити накопичувальний процес. Однак від звичайної реклами яка постійно бовтається в нижній частині екрана позбутися не вийде, вважайте це кармою безкоштовних проектів, яким гра Lift Car і є.

Особливості гри:

  • приємне оформлення і цікаві ландшафти на задньому плані
  • красиві пейзажі, яскраві фарби і навіть монстри!
  • зміна дня і ночі, а так само погоди
  • приємна фізика
  • плавна анімація


Недоліки гри:

  • присутня реклама


Підсумок: відмінний тайм-кілер, який цілком готовий зайняти вас на деякий час або навіть довше.


Реклама

завантажити Lift Car 1.5.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
1. Improve game graphics!
2. Add package item!
Загальна інформація
версія 1.5.0 (36)
дата завантаження 2016-12-31 07:28
Розмір 18.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
Jiangmin → Trojan.Win32.Agent.bh

AVG → Android/G2P.OB.37C28108AB50

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-12-31 09:39:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/22 07:39
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |