Boom & Doom
4.2 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Boom & Doom від розробників з Smoote Mobile, для яких це перший проект, вирішили зробити щось незвичайне. Здивувати нас не вийшло, тому що такі ігри я вже зустрічав, але погоджуся, їх досить мало. Сенс гри дуже просто - вбивати всіх хто намагається підійти до вашого кріпленню, а підійти захочуть все, вже повірте! Орієнтація екрана тут вертикальна, графіка двомірна, так що можна провести асоціацію навіть зі скролл-шутером, правда ніяких польотів у космосі і кораблів як факт нету. Сидіти нам доведеться на місці, а саме - у вежі з потужним кулеметом (або іншою зброєю), з якого і потрібно розстрілювати ворогів як тільки вони з'являться на горизонті.

Сюжету в грі не виявилося, так що доведеться тільки здогадуватися чому і навіщо вас атакують натовпи гремлінів, скелетом та іншої нечисті, намальована яка швидше забавно ніж добре.
Кожен новий рівень за визначенням буде важче ніж попередній, так що в грі непогано розвинена система прокачування вашої зброї, яке поступово буде модернізуватися, перетворюючись зі звичайного кулемета під щось несамовите і практично ядерне;)
Так само в грі можна знайти різну магію, яка здатна завдавати ворогам потужний груповий утрату або як мінімум сповільнити їх, що теж дуже корисно.

З плюсів у грі Boom & Doom на андроїд я знайшов приємну графіку, назвати яку хорошою складно, а ось простий - в самий раз. Якраз така проста графіка, зрозумілий геймплей без сюжетних вставок і допоможуть вам розслабитися, постріляти не замислюючись і, можливо, відчути почуття ностальгії до ігор минулого, які саме цими параметрами і виділялися.
З недоліків виявився Донат, який не турбує, але може допомогти в скрутну хвилину або якщо не вистачає на те чи інше поліпшення, а його так хочеться ...

Підсумок: проста, зрозуміла і чимось навіть класична гра яка добре підійде для бюджетних смартфонів в ролі тайм-кілера, які завжди в ходу.


Реклама

завантажити Boom & Doom 1.2.26 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
General bug fixes and optimization which brings you better gaming experience!
Загальна інформація
версія 1.2.26 (26)
дата завантаження 2018-10-16 02:18
Розмір 52.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.19★ 83.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/16 07:54
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |