Танкісти
3.9 (29)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Не секрет, що якщо говорити про танкові битви, то проект WoT безумовно рулить, причому навіть на андроїд, що в свою чергу не заважає іншим розробникам випускати ігри, які готові скласти своєрідну конкуренцію, запропонувавши дещо інші умови. Саме це і можна сказати про гру Танкісти для андроїда, підготовлену розробниками з Gamesofa Global Limited.

Хтось може сказати що WoT ідеальний, з чим я погодитися не можу, що і породжує проекти подібні Танкістам, а ось в чому причина. Грати у великі і популярні проекти важко, для початку - там багато «задротов», які новачкам проходу не дають, а відмінна фізика їм у цьому тільки сприяє. Там великий Донат, який доводиться не тільки терпіти, але і приймати як належне. У свою чергу проект Танкісти пропонує вам битви, які не обтяжені величезним Донатом, складним ігровим процесом і багатьма іншими особливостями, здатними відштовхнути деякий контингент.

Що ж нас чекає, докладніше.
Без сюжет і без навчання - вас відразу закине на полі бою, благо, особливих навичок від вас не потрібно, тому що з управління і відчуттям ця гра серед танкових битв - казуальна аркада, без будь-якої симуляції і ускладнень. Суть гри теж досить проста, опинившись на полі бою зі своїми друзями або випадковими гравцями ви повинні стріляти в представників ворожої команди, набираючи очки, які дають за точні попадання, знищення ворогів і навіть за те, що ви не загинули довгий час. Команда, яка набрала більше очок перемагає. Після кожної перемоги чи програшу вам так чи інакше нараховуються бонуси, які можна витратити на поліпшення вашого танка чи придбання нового.

Особливості гри Танкісти для андроїда:

 • віртуальний світ і танки майбутнього
 • динамічні битви
 • великий вибір озброєння
 • можливість прокачування
 • кожен день ви будете отримувати нагороди і бонуси
 • багато карт і видів битв
 • гільдії, загальний чат
 • гра переведена на 4 мови (у тому числі і російська)


Недоліки гри Танкісти на андроїд:

 • Донат є, але без нього легко можна обійтися
 • не завжди легко з'єднатися з серверами
 • моделі танків дуже далекі від реальних


Підсумок: відмінна гра! Так, вона не складе конкуренцію для WoT, але вона досить проста і не позбавлена ​​динаміки, так що свій шматок пирога вона теж отримає, причому вельми заслужено!


Реклама

завантажити Танкісти 3.8.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
v3.8.3 What's new
Team-up system optimization
Загальна інформація
версія 3.8.3 (30)
дата завантаження 2017-06-10 15:45
Розмір 43.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

записувати аудіо

записувати аудіо

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

PAYMENT_BROADCAST_PERMISSION

PAYMENT_BROADCAST_PERMISSION

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(29)
3.93★ 78.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/08 08:42
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |