Star Balls
4.3 (14)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Головна проблема цього проекту в тому що він платний, без демо-версії, без пробної версії, без тріалу і так далі, тут політика досить груба - плати і грай, або не плати і не грай. Так чи інакше, таким підходом нас вже давно не здивувати, та і два долара не здаються вже такою величезною сумою в порівнянні з деякими іншими проектами. До речі, цей проект належить розробникам з Bolder Games, LLC, які тільки платні ігри і роблять, поки без винятків. От тільки якщо враховувати кількість завантажень, яке на всі проекти не перевищує пару сотень, то складається відчуття що цілком можливо цей проект буде останнім, а шкода, гра вийшла досить хорошою!

Як я вже писав, це своєрідна варіація гольфу (або більярду, як вам зручніше), тільки нас не чекає газон і ключки, так само як зелений оксамит і кий. Дії цієї гри майбутнього розгортатиметься в коридорах якийсь космічної станції, розмір «м'ячика» значно збільшився, більше того, тепер це справжній дроїд-трансформер, який сам себе запускає в тому напрямку і з тією силою яку ви вкажете. Так грати і належить, куля туди, куля сюди, опиняємося поруч з лункою і акуратно в неї закочують - рівень пройдений.

Фізика та оформлення в грі вийшли відмінні, катається наш дроїд досить приємно, запуск не гальмує і цілком можна прорахувати куди він потрапить, а коридори в яких все це відбувається опрацьовані, красиві і цікаві, що підстьобує пройти черговий рівень і подивитися - що ж буде далі !

Особливості гри Star Balls:

  • пів сотні рівнів
  • три режими гри
  • безліч цікавих бонусів
  • гра затягує на багато годин
  • прокачивайте свого дроида
  • навчитеся уникати будь пастки на рівнях


Недоліки гри Star Balls:

  • гра платна, без варіантів


Підсумок: хороша гра і відмінний проект в цілому, якби не платна основа, на якій він поширюється, то швидше за все, він був би набагато популярніші, але поки цього немає, розробникам доведеться сподіватися тільки на диво ...


Реклама

Star Balls для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(14)
4.3★ 85.92%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/29 08:20
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |