MUTANT Metal Blood
3.6 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Рольові ігри - штука популярна, так що нічого дивного в тому, що розробники часто беруть їх за свій перший проект. Однак, популярні вони не просто так, а як мінімум тому що в такі ігри можна покласти і гарну графіку й сюжет і геймплей, що в сумі стає непосильною ношею для багатьох початківців розробників.

Сюжет в грі MUTANT Metal Blood злегка є, але назвати його оригінальним складно. Розповість він нам про недалеке майбутнє, всього-то 2100-й рік, коли по всьому світу з якихось причин пошириться Вірус-М, який перетворить всі живі істоти в мутантів. Суспільство негайно відреагує, занурившись в хаос і анархію ... Не складно здогадатися, що виживати нам доведеться якими доступними методами, а саме - грубою силою!
Наш герой - член невеликої жменьки опору, який, вибираючись на вулиці міста намагається їх очистити від злих і небезпечних мутантів, знищуючи їх голими руками або за допомогою різної зброї. Саме цим вам і доведеться займатися, якщо ви хочете прокачати свого героя. Так само на вулицях ви зможете знайти екіпіровку та інші необхідні предмети, без яких жанр ніколи ще не обходився.
У силу відсутності виразного сюжету цікавих квестів можете не чекати, геймплей особливою різноманітністю теж не блищить, єдине що буде мінятися - зовнішній вигляд некмітливих супротивників і локації, все ж інше від рівня до рівня буде вас переслідувати і швидко набридне. Екшен тут виразно присутня, але чомусь не чіпляє, можливо, через странноватой механіки. Єдине що хоч якось зможе вас розважити - рейди по зачистці в компанії інших гравців і місії, які іноді відрізняються різноманітністю.
Оформлена гра добре, проте це накладає свій відбиток на вимоги до потужності вашого пристрою. Крім цього розробники не приховують, що для гри MUTANT Metal Blood потрібне постійне підключення до інтернету, без якого грати не вийде.

Підсумок: назвати гру поганий я не можу, для початку це перший проект у розробників, а значить він за визначенням сирий і не без своїх проблем, які я описав. З іншого боку, гра володіє своєю індивідуальністю, яка заслуговує на повагу, а розробникам я бажаю успіхів і нових проектів які будуть значно краще!


Реклама

завантажити MUTANT Metal Blood 1 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1 (122)
дата завантаження 2015-12-31 03:32
Розмір 53.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-12-31 05:33:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.56★ 71.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/26 19:33
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |