Steampunk Racing
4.2 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Знайомство з цією грою у мене пройшло вельми дивно ... але про це трохи пізніше, спочатку варто уявити розробників, що підготували її. Ними виявилися хлопці з компанії з мізерним назвою CM TA2, у яких поки немає особливо популярних проектів, але, враховуючи їх підхід до створення ігор, впевнений, ми про них ще почуємо!

Повернемося до гри ...
Чомусь перша асоціація коли я побачив назву і іконку, а так само мигцем помітив кілька скріншотів була така - Rock N 'Roll Racing !!! Але, я сильно помилився і мене це засмутило. Нічого спільного у цих ігор немає і бути не може, навіть підхід тут принципово різний. Я встояв після такого розчарування і продовжив знайомство з грою і дуже зрадів, коли побачив її оформлення, за яке розробникам можна потиснути руку. Гра вийшла дуже красивою! Світ, який буде нас оточувати вкрай стильний і цікавий, все продумано до дрібниць, це ж стосується і гаража та транспортних засобів, якими ми будемо користуватися. Плюсів додає і хороша анімація, яка досить грамотно уживається з цією красою. У всякому разі, індивідуальність це грі надає, порівняти навіть не з чим.
Далі я звернувся безпосередньо до ігрового процесу і знову засмутився. На жаль, організувати його належним чином у розробників не вийшло. Почну з того що наші «автомобілі» рухаються безшумно ... що дещо суперечить ідеології стимпанка в принципі, але найбільше це дратує в процесі гри, тому що ускладнює процес сприйняття свого транспортного засобу. Рятує ситуацію досить хороший саундтрек, яким можна заглушити згубну тишу. Управляється наш «автомобіль» досить звичайно, а ось фізика аварій, пошкоджень, зіткнень та іншого відсутня, машина б'ється як моноліт, ніби ми граємо в щось з 90-х ...

Особливості гри Steampunk Racing:

  • восьмій різних локацій, стилізованих під стімпанк
  • на кожній локації є унікальні герої
  • два десятки видів різного тюнінгу
  • озброєння на будь-який випадок
  • чотири режими гри


Недоліки гри Steampunk Racing:

  • є Донат
  • немає можливості поміняти регулювання (лише гіроскоп)
  • скромна фізика


Підсумок: якщо не звертати уваги на свої емоції, то проект цікавий, але все ж, йому багато чого не вистачає для реальної популярності. Залишається сподіватися що розробники зможуть об'єднати відмінний стиль і хорошу фізичну модель в своєму наступному дітище;)


Реклама

завантажити Steampunk Racing 1.0.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.0 (109004)
дата завантаження 2015-12-22 20:27
Розмір 20.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-12-22 22:30:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.19★ 83.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/25 08:23
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |