Winter Fugitives: stealth game
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ігри формату «стелс» не дуже шанують в ігровому світі, у всякому разі на андроїд-то вже точно, як мінімум тому що вони складні, але ж в цьому і криється їх сенс! Не дивлячись на це, розробники з HeavyBoat ризикнули і випустили свій новий проект - Winter Fugitives: stealth game, який пропонує нам допомогти одному хитрому укладеним здійснити втечу, при цьому пройшовши величезну кількість охоронців і перешкод і залишившись при цьому непоміченим.

На жаль, пройти цю гру у вас не вийде, тому що процес вашого втечі буде нескінченним, причому чим далі від в'язниці ви будете віддалятися, тим більше охоронців зустрінете і тим складніше буде. Але такий прокол по частині логіки пробачити можна, особливо якщо звернути увагу на геймплей.
Геймплей тут досить незвичайний і дуже цікавий, у всякому разі по чати реалізації аналогів я не знайшов. Ваше завдання просуватися вперед, минаючи охоронців. Кожен з них буде ходити за різною траєкторії, оглядаючи клітку перед собою (вона буде підсвічена фіолетовим або червоним), відповідно, вам доведеться або ретельно уникати зіткнення з ним, або, підібравшись ззаду - придушити його. Будуть в грі деякі місця пройти які дуже складно, але, знайшовши ключ можна минути їх скориставшись підземним лазом, але таке щастя далеко не завжди вас чекатиме. З деякими охоронцями вийде домовитися за деяку кількість монет, які ви будете збирати у міру проходження, а деякі зловлять вас, що, на щастя, не відкине в самий початок, а поверне на момент до етапу на якому ви програли. Хитрощів тут досить багато, так що грайте і вивчайте їх, прокачувати свою майстерність і тактику.

Не обійшлося в грі і без доната, який, само собою, значно збільшить ваші шанси на міфічний втечу, втім, змушувати ніхто не буде, змагатися тут ніхто не вимагає, просто грайте в своє задоволення;)

Підсумок: гра Winter Fugitives: stealth game це хороший представник свого жанру, який буде цікавий багатьом шанувальникам подібних ігор.


Реклама

завантажити Winter Fugitives: stealth game 1.5 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
* BUG FIXING: Stability improved!
Загальна інформація
версія 1.5 (43)
дата завантаження 2018-04-06 16:43
Розмір 39.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/23 11:18
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |