Swing Copters 2
3.4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Пристрасті по грі Flappy Birds давно вляглися, однак, деякі розробники продовжують спроби повторити успіх цього проекту. Що точно виходить - створювати дуже складні ігри, які виглядають в тому ж стилі. Для фінального акорду чогось не вистачає, але це вже питання до аудиторії. Сьогодні у нас продовження виносячою мозок гри Swing Copters від розробників з DOTGEARS, які придбали більше п'яти мільйонів завантажень на першій частині і хочуть отримати ще більше на другий. Ось тільки у мене відчуття що більша частина шанувальників першою вже вбили себе і в другу грати не зможуть при всьому бажанні ... а якщо хтось і вижив, то ця частина його точно доб'є!

Сказати що у гри є якась ідея складно, тому що ідеї як такої немає - все що від вас вимагається пролетіти вгору якомога вище, уникаючи зіткнень з перешкодами і межами екрану. Звучить просто, але через дуже чутливого керування зробити це буде вкрай складно ... ви спробуйте хоча б до першої перешкоди долетіти, ось що я вам скажу! Наш герой це якийсь тип в піжамі з капюшоном і пропелером на голові, який і дозволяє вам летіти вгору. Перешкоди являють собою платформи і хитні вантажі, які ви досить швидко почнете ненавидіти.
Оформлення у гри теж просте, вона трохи піксельна, ніяких зайвих елементів або прикрас на ігровому полі немає, кольори м'які і заспокійливі, от тільки це не допомагає. Не допомагає і хороша анімація ... загалом допоможуть тільки довгі години практики і неймовірне терпіння.
Крім хоч якогось результату в грі Swing Copters 2 можна прагнути до розблокування нових героїв, які не сильно змінять ситуацію зі складністю гри, але додадуть хоч якесь розмаїття в події.

Підсумок: від першої частини другого відрізняється лише трохи більш привабливою картинкою, зберігаючи до жаху складний геймплей. У грі є і Донат і реклама, але Донат нічим не допоможе, а рекламу доведеться терпіти, але найменша з ваших проблем, вже повірте;)


Реклама

завантажити Swing Copters 2 2.3.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Bugs fixed.
Загальна інформація
версія 2.3.1 (20)
дата завантаження 2020-03-05 04:34
Розмір 4.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/23 09:51
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |