Unfinished Mission
4.9 (11)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Даний проект підготували розробники з Timuz, у яких вже повно інших ігор, проте, я не знайшов знайомих, та і всі проекти виглядають якось дешево ... але не будемо судити строго, до того ж, мова сьогодні про одну конкретну гру, якої і займемося.
По суті, у нас класична для андроїда стрілялка, яка знову кидає самотнього героя на сутичку з ворогом. Хто наш герой і хто його вороги - невідомо, так як сюжету в грі ніякого немає, хоча в даному випадку хоч трохи сюжету не завадило б. У всякому разі це додало б грі хоч трохи індивідуальності, яка на даний момент відсутня.

По частині геймплея гра хоч і відрізняється від стандартного тиру, але по суті всі пересування вашого героя на локації суворо обмежені, так що від вас вимагається вказати йому куди потрібно переміститися, а добіжить він вже сам, більше того, місць куди можна бігти вкрай мало. Крім снайперської гвинтівки герой буде вступати в рукопашний бій зі своїми супротивниками, але і тут ваша участь обмежиться лише вказівкою на мету, інше відбудеться само собою. Єдине де вас чекає свобода - стрільба з снайперської гвинтівки, та й то ... життя у героя будуть постійно кінчатися, так що доведеться морочитися з пошуком аптечок, час, відведений на проходження кожного рівня теж обмежено, так що ви з усіх боків будете затиснуті в суворі рамки. Так само трохи рамок додає графіка і фізика. Графіка в грі виявилася так собі, нічого примітного, але це дозволить успішно запускати її на слабких пристроях. А от з фізикою біда, тому що вбиті вороги відлітають як мішки з соломою і на хоч якийсь реалізм гра не тягне взагалі.

Особливості гри Unfinished Mission:

  • сотні місій
  • елементи від ігор стелс і снайперів
  • хедшоти в слоу-мо!
  • кожен рівень обмежений за часом
  • купуйте бронежилети та аптечки


Недоліки гри Unfinished Mission:

  • Донат
  • відсутність російської мови


Підсумок: в принципі, якщо ви дуже хочете грати в щось подібне, а красиві новинки ваш андроїд не тягне, то рекомендую завантажити цю гру, все ж краще ніж нічого, до того ж, зробити це можна безкоштовно.


Реклама

завантажити Unfinished Mission 1.1.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Improved Game Play and Performance.
Thank you for the support.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (111)
дата завантаження 2021-06-23 14:35
Розмір 72.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
4.88★ 97.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/22 08:10
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |