Monster Castle
4.1 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Будувати і битися, ось принцип якому дотримуються практично всі хто робить стратегії для андроїда, але, як ми вже бачили, зробити це можна абсолютно різними способами, цікавими і не дуже, нудними і веселими, і, як виявилося, є далеко не самі звичні методи , які теж працюють. Саме таким і скористалися розробники з Sixjoy Hong Kong Limited, які запустили для андроїда свій другий проект.

Оригінальність геймплея даної гри складається з безлічі факторів, наприклад з прикольною мультяшной графіки, незвичайної озвучення, хорошою анімації і загального підходу до подій, який, як я вже і писав, відправить нас на сторону монстрів, які втомилися від нападок людей і вирішили оборонятися, звівши свій замок.
Так що, не дивуйтеся, але у нас знову дві складових - будівництво замку, який стане домом для самих різноманітних монстрів, будівництво його укріплень і оборони, а так само битв проти людей. Правда, оборона придасться здебільшого для захисту від інших гравців, які теж маю можливість напасти на вас. Грати можна як в кампанію, поступово проходячи рівні, або відправитися у вільне плавання, б'ючись проти таких же як ви. Результат битв найчастіше вирішує випадковість, тим не менше, краще всього битися об'єднавшись зі своїми друзями, так завжди простіше і надійніше.

Особливості гри Monster Castle:

 • відмінна можливість переробити звичайний замок на неприступну фортецю
 • створіть свою армію з різних монстрів
 • є можливість битися з іншими гравцями
 • безліч комбінацій істот
 • широкий набір оборонних елементів
 • повноцінна кампанія проти спільного ворога
 • велика кількість рівнів
 • просте управління
 • незвичайний геймплей


Недоліки гри Monster Castle:

 • реклама, якої досить багато
 • Донат, який вельми солідний
 • грати не можна без інтернету, з'єднання з яким (на думку гри) постійно пропадає


Підсумок: цікавий і вельми незвичайний проект, враження від якого псує лише Донат (який стане в нагоді на високих рівнях) і «проблеми з інтернетом», які необхідно вирішити. Все ж інше викликає лише позитивні емоції, так що рекомендую всім хто чекав нову незвичайну стратегію.


Реклама

завантажити Monster Castle 2.1.0.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
【New Content】
● New Hero - Harpy: She is a Monster from the ancient Greek myths and has a very cruel character. She uses the Darkness Healing to protect nearby allies and restores their HP.
● Brand new holiday castle background.
● More info about new heroes will be announced shortly. Stay tuned!
【Optimization】 Fixed some minor bugs.
Загальна інформація
версія 2.1.0.6 (38)
дата завантаження 2017-11-18 15:24
Розмір 78.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.07★ 81.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/20 09:22
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |