Той, що біжить лабіринтом 2
4.7 (4)

Той, що біжить лабіринтом 2

Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гру підготували розробники з PIKPOK, які ніколи раніше за проекти за фільмами не брались, а от ідея з лабіринтом їх захопила. Гра, як і фільм, мали і першу частину, причому перша частина гри розійшлася солідною кількістю у розмірі більше 10 мільйонів завантажень. Однак, перша частина фільму була трохи успішніше другий, приблизно такі ж прогнози можна зробити і по частині ігор. Спочатку, я не хотів змішувати кіно і гру, але це ж офіційна гра!

Розберемося в суті, якщо навіть назва фільму говорить нам про біг, то, нічого дивного в тому що обидві частини гри це Ранера. Причому по суті, самі звичайні Ранера, які з фільмом пов'язує лише деяка зовнішня схожість навколишнього світу і віддалено схожий зовнішній вигляд героїв. Так чи інакше, як і фільм, ця гра не може порадувати вас закрученим сюжетом або якимись особливими наворотами. Знову ж таки, як і з кіно, перша частина якого була досить незвичайною, то друга частина вже нічим зачепити не може. З грою на жаль так само. За той час що минув з випуску першої частини Ранера з'явилося стільки, що багато в них вже сто разів заплуталися, потім розібралися а потім знову заплуталися. Я до того, що рік або півтора роки тому Ранера сприймалися приблизно так: «О, новий ранер!», Зараз же, виглядає це вже так: «Знову ранер ...», і це правда. Мало того що Ранера нікого не здивувати, так ще нічого видатного виявити в ньому не вийшло ...

Особливості гри Той, що біжить лабіринтом 2 на андроїд:

  • Рятуйтесь від всього підряд, використовуючи дуже просте управління
  • збирайте загін з улюблених героїв
  • знаходите костюми, які розкриють нові можливості
  • виконуйте різні завдання і прокладайте свою дорогу через найрізноманітніші локації
  • є таблиця з рекордсменами


Недоліки гри Той, що біжить лабіринтом 2 для андроїда:

  • у багатьох чомусь гра лагает, висне, є проблеми з текстурами (сподіваюся це вирішать найближчі поновлення)
  • є Донат


Підсумок: гра відмінно підійде шанувальникам фільму, але, так як їх стало менше після появи другої частини епопеї, то і гру чекає меншою успіх. Так само можна відсіяти тих хто хоче крутий ранер, тому що цей ранер в кращому випадку рядовий.


Реклама

завантажити Той, що біжить лабіринтом 2 1.0.13 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Cranks and the new shopping mall environment can now be found in stages 9 and 10
- New outfit - Super Magnet
- New Runner available - Jorge
- Endless Mode available after stage 10 has been completed
Загальна інформація
версія 1.0.13 (433)
дата завантаження 2016-07-17 16:50
Розмір 26.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 20:45:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/18 08:10
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |