The Executive
4 (30)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра The Executive являє собою незвичайну помісь Ранера і файтинга, які безумовно зустрічалися на андроїд часто, але в даному випадку навіть оформлення гри виявилося настільки дивним, що не привернути увагу вона просто не могла.

Абсурд.
Уявіть собі сучасну гру з доволі каламутною, намальованої 2D графікою, примітивної анімацією, без сюжету, багату дивними подіями і незбагненним навколишнім світом ... так, це все про дану гру.
Графіка тут дійсно дивна, складно назвати її красивою, проте відрази вона теж не викликає, чого не скажеш про анімацію. Анімація, особливо під час переймів і стрибків вкрай примітивна, ви не відчуваєте ніякої фізики, таке відчуття що гра і весь світ це дитячі аплікації з паперу, які почали рухатися по екрану. Що стосується сюжету - його немає, наш герой це людина в костюмі і окулярах, чимось нагадує Кларка Кента, в усякому разі так само може проймати стіни, розносити перешкоди і так далі, більше того, наш герой успішно б'ється з монстрами, причому користуючись виключно своїми руками і ногами, ніякої зброї! Монстри теж вийшли неоднозначними, вони здебільшого нагадують статуї, але все ж іноді рухаються і намагаються щось зробити, але дуже повільно. До того ж, виглядають вони як тварини, вовки або перевертні, при цьому на деяких одягнена людська одяг ...
Суть гри зводиться до того щоб пробігти локацію і побити всіх монстрів яких ви зустрінете, отримати бонус у вигляді доларів і між рівнями витратити їх на поліпшення ...

Особливості гри The Executive:

  • більше 120 рівнів
  • велика кількість навичок для прокачування
  • бийтеся і виконуйте трюки
  • просте управління свайпамі
  • понад півсотні різних ворогів
  • заробляйте гроші, інвестуючи в різні галузі
  • кожні десять рівнів бийтеся з небезпечним босом


Недоліки ж цієї гри і так очевидні, ось тільки головним стало несподівана звістка - гра платна! Причому коштує вона цілих три долари, що за подібний проект дуже багато, як мені здається.

Підсумок: гра хоч і незвичайна, але все ж примітивна і платна до всього іншого, так що мені досить складно уявити як багато людей вона зможе завоювати цій своїй «незвичністю».


Реклама

The Executive для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(30)
3.97★ 79.41%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/10 08:59
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |