Операція «Снайпер»
4.1 (76)

Операція «Снайпер»

Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Хто такі Gameloft? Це розробники з Франції, які вже давно прославилися на платформі андроїд, в першу чергу завдяки своїм гонок серії Asphalt, а так само величезній кількості інших проектів. Біля кожних розробників бувають злети і падіння, у випадку з Gameloft падіннями можна вважати рекламні проекти, які виходять незадовго до прем'єри фільму, потім трохи уваги і все, на проект швидко забивають, як самі розробники, так і шанувальники, та й роблять такі ігри досить швидко, без особливого ентузіазму. Все ж інші, в тій чи іншій мірі якісні, красиві, не без недоліків, але все ж стабільно цікаві. Так чого можна чекати від найсвіжішої стрілянина? Насправді багато чого, враховуючи які проекти в цьому жанрі викочували конкуренти за останні пів року, проте, я вам відверто не рекомендую чекати від цієї гри хоч чогось особливого в принципі! Причина в тому, що для формату даного розробника це відвертий провал.

Провал в даному випадку має на увазі той факт що гра ніяким взагалі чином не тягне на новітній проект від такого великого розробника, взагалі ніяк і нічим. Давайте розберемося.
Формат гри - тир! Ніякого вам відкритого світу, навіть немає можливості переміщатися в сильно обмеженому просторі, а таких тирів не тільки багато, вони вже давно через це переступили. Може бути графіка? Та в цілому немає, звичайна, хороша графіка, нічого видатного або виділяється, в цілому, на четвірку з плюсом. Може бути сюжет? У загальному і цілому теж немає, тому що ми не тільки опинимося в Мурманську, чомусь, але і вся гра зводиться до окремих місіям де потрібно просто вбити чергове кількість ворогів ...
Так що враження від гри Операція «Снайпер» зовсім втішні, більше того, як зазвичай у цих розробників вас чекає досить потужна система монетизації, яка готова витрусити ваш гаманець до дірок.

Підсумок: не дивлячись на все вищесказане, грати в «Снайпера» будуть, причому досить багато. Позначиться і хороша реклама і ім'я розробника і нерозбірливість багатьох користувачів. Тим не менш, я рекомендую придивитися до інших проектів, а від Gameloft почекати чогось більш гідного.


Реклама

завантажити Операція «Снайпер» 6.4.0i для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
New feature, new event, bug fixes, game improvements -- this update has it all!

- Introducing Commanders, your new aid for battle, resources & progression
- Bringing in the new Survival Event
- Launching the Holoboard -- an ongoing investigation into the narrative universe of Cellstrike
- Adding various themes for in-game items, some of which were picked by you, our vigilant community!
- Reverting to the old mix of Mega Events & Exotic Events
- Implementing minor fixes and back-end improvements
Загальна інформація
версія 6.4.0i (64008)
дата завантаження 2022-08-17 22:41
Розмір 71.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(76)
4.07★ 81.38%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/06 09:35
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |