Blendoku 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Перша частина цієї чудової гри за дивним збігом обставин пролетіла повз нашого сайту, однак, користувалася не найнижчою популярністю у власників андроїдів, майже п'ять мільйонів завантажень і ось вам друга частина!
Розробники все ті ж - Lonely Few, так що все те що ви могли встигнути полюбити в першій частині залишилося і в другій, плюс ще трохи, так що у нас лаконічне і акуратне продовження, яке повинно хоч трохи, але побити рекорди першої частини.

Відразу варто відзначити що ця гра дуже сподобається всім представникам перфекціонізму, тому що те, що вам належить створювати це верх краси і лаконічності, хоча по суті це будуть звичайні квадратики різних відтінків, які потрібно укласти в порожні слоти так, щоб перелив фарб був рівним і правильним. Упевнений, що багато з вас виявлять величезну кількість квітів які ви ніколи не бачили раніше або просто не звертали на них уваги. У кожному разі, всіляко корисна гра, яка вчить концентрації і сприйняттю передачі кольору.
Всього в грі доступно чотири режими і кілька рівнів складності, кожен з яких містить по 100-150 рівнів, так що часу у вас піде величезна кількість, більше того, все це безкоштовно і доступно практично на будь-якому пристрої.

Особливості гри Blendoku 2:

  • п`ять сотень рівнів, кожен з яких відрізняється за складністю
  • статистика по гравцям з усього світу
  • ця гра - рай для перфекціоністів
  • просте і зрозуміле управління
  • захоплюючий геймплей
  • приємні кольори
  • ваш прогрес автоматично зберігається


Недоліки гри Blendoku 2:

  • Донат не тільки залишився, а й підріс


Підсумок: гра хоч і відбувається на час, але квапити вас ніхто не буде, так що якщо не женіться за рекордами, то встановлюйте додаток і тихо, мирно, спокійно розслабляйтеся, отримуючи задоволення і насолоджуючись фарбами!


Реклама

завантажити Blendoku 2 2.1.4 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Fixed Google Play Games Policy issues
Загальна інформація
версія 2.1.4 (85)
дата завантаження 2021-04-16 04:33
Розмір 56.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Lonely Few на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/02 07:44
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |