Booom!
4.5 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гру підготували розробники з Electricpunch, причому на перший погляд можна сказати що це їх перший проект, однак, він далеко не перший. Проте, як я вже написав, вона дуже проста, і, по суті, це вертикальний ранер, дії в якому відбуваються в якомусь лісі або його подобі. Основна спрямованість гри - приємне проведення часу, яке в цілому забезпечено, особливо якщо ви не вимогливі до графіку та іншим візуальним задоволень.

Гемйплей гри Booom!
Як вже було написано вище, головний герой - самий звичайний повітряна кулька, який вирвався на свободу і кинувся вгору. Проблема в тому, що шлях ваш буде тернистий і досить небезпечний, у всякому разі для кульки, який готовий лопнути в будь-який зручний момент. Перешкод буде досить багато - всілякі гілки, сучки і інші стирчать елементи. Крім цього на гілках сидітимуть сови, які починають літати углядівши вас, знайдуться тут і білки, що кидають горіхи і навіть павутини з павуками. Будь-яке зіткнення з усім крім павутини знищить кульку і починати доведеться заново, а ось з павутиною ще буде шанс на порятунок. Якщо ваша кулька потрапить в павутину, то потрібно швидко натискати на неї щоб він звільнився, якщо ж ви не встигнете звільнитися, то вас наздожене павук і лопне кульку.

Крім цього в грі Booom! Знайдеться крихітний Донат, а так само різні кульки, щоб літати було хоч трохи цікавіше. В принципі може сподобатися і фізика самого кульки, яка починає злегка обертатися, якщо ви відхиляєтеся в сторону. Очки нараховуються за висоту, яку ви подолали і є єдиним показником вашої наполегливості.

Підсумок: вкрай проста гра, яка в загальному і цілому сподобається не багатьом користувачам, з іншого боку, прості ігри завжди знаходять шанувальників, які проводять за ними багато часу, основним же бонусом цього проекту стане той факт що грати в нього можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Booom! 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (6)
дата завантаження 2015-11-26 11:04
Розмір 41.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-11-26 13:06:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
4.46★ 89.2%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/29 08:01
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |