Dulp - Color Wheel Blast
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Простота стала трендом в наші дні, що загалом-то більш ніж зрозуміло, однак, як і в даному випадку, простий зовнішній вигляд і в чомусь навіть примітивний геймплей не дають ніяких обіцянок по частині простоти проходження гри, прикладів такого повороту дуже багато і гра Dulp - Color Wheel Blast стане одним з таких випадків теж.

Крім простого дизайну ця гра не може похвалитися і хорошим саундтреком, звуків тут взагалі вкрай мало, а значить всі сили розробників пішли на складність гри, про яку й піде мова. Але, для початку варто зрозуміти чим взагалі нам належить займатися.

Геймплей Dulp - Color Wheel Blast.
У верхній частині екрана будуть розташовані диски, які розбиті на сектори різного кольору і які ж можуть будуть обертатися, причому з різною швидкістю і в будь-якому з двох напрямків. У нижній частині екрана будуть з'являтися кульки різних кольорів, а далі, не складно здогадатися, що вам потрібно потрапити кулькою певного кольору в сектор такого ж кольору на обертовому диску. Проблема в тому що потрапити буде досить складно, а будь-який промах відправить вас в головне меню, щоб почати все заново. Друга проблема яка може виникнути - сектор який потрібно вибити наступним може виявитися на внутрішньому диску, потрапити в який можна тільки запустивши кулька в раніше вибитий зовнішній сектор, який може бути значно меншого розміру. Так що, без величезного терпіння далеко ви не заберетеся, благо, кількість спроб не обмежена, так що пробуйте поки нерви дозволяють.
Само собою, гра припускає наявність рейтингів в яких ви можете змагатися з друзями, продемонструвавши витримку і завзятість.

Підсумок: забійний тайм-кілер, який обов'язково затягне вас на довгий час, у всякому разі якщо ви здатні витримати такий геймплей, який зажадає від вас не тільки хорошою влучності й реакції, але і своєрідною тактики, без якої обійтися тут не вийде.


Реклама

завантажити Dulp - Color Wheel Blast 1.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
• Added 50 new levels (400 levels available)
• Added Night Mode option (You can play comfortably before you sleep!)
• Added Endless Mode leaderboard
• Fixed sound issue when returning from multi-tasking
• Added localization in Korean
• Adjusted difficulty for level 169 & 221
• General optimization
• Other minor bug fixes
If you like the game, please write or update your review on Google Play! It will help more players discover the game.
Загальна інформація
версія 1.3 (21)
дата завантаження 2018-01-01 11:02
Розмір 8.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/27 08:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |