Magic Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Фінські розробники під назвою Goblin LLC (прохання не плутати з Дмитром Пучковим, у них нічого спільного) люблять робити гри з приставкою «Escape», дана ситуація не стала винятком, бо перед нами Magic Escape! За фактом хлопці штампують ігри, злегка змінюючи сюжет і деякі елементи геймплея, так що у них є аналогічні ігри про майбутнє, про красиве життя, про пригоди а Азії, про секретного агента, про стародавній Єгипет, про офісне життя і так далі, швидше за все кожен знайде щось що йому ближче. Чому я вибрав саме цю гру? Випадково, якщо чесно, відмінностей у них настільки мало, що якщо вона вам сподобається, то ви сміливо можете качати будь-яку іншу гру цих розробників і вона вам теж сподобається, так само як і навпаки.

Тим не менш, сюжет.
Наш головний герой виявляється нащадком друїда у якого, як виявилося, дуже важлива місія, а саме, захистити свої народи (тут вони представлені як Кельти) від римлян, які рухаються з величезною армією в напрямку головних поселень. Наш герой вирішує не перегороджувати ворогові дорогу, все ж один у полі не воїн, а ось забратися в тил і нанести удар в саме серце ми в змозі. Ось тільки ніяких битв в грі не буде, кожен рівень це невеликий квест, завершивши який ви просувається по сюжету. Так що, включайте мізки, набирайтеся терпіння і дивіться по сторонах, всюди будуть розкидані вельми корисні предмети, які багато де можна застосувати.

Особливості гри Magic Escape:

  • багато цікавих головоломок
  • є кілька міні-ігор
  • красива графіка і локації
  • хороший саундтрек
  • привабливий сюжет
  • зручний геймплей


Недоліки гри Magic Escape:

  • є реклама, яку можна відключити за гроші
  • пройти гру цілком теж не вийде, за повну версію знову попросять гроші


Підсумок: враховуючи політику розробників, боюся припустити, але швидше за все кожна їхня гра містить рекламу і повну версію яку вам запропонують купити коли половину ви вже пройшли, з таким підходом я якісно не згоден.


Реклама

завантажити Magic Escape 1.0.11 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Can You Escape - Titanic Out Now!
Minor Bug Fixes!
Загальна інформація
версія 1.0.11 (1000011)
дата завантаження 2017-07-14 10:25
Розмір 51.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Goblin LLC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/26 11:31
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |