Baldur's Gate II Enhanced Ed.
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Огляд першій частині цієї гри, досить акуратно перенесеної на андроїд був на нашому сайті півтора роки тому, каюсь, другу частину випустили практично відразу після першої, але з мого поля зору вона якось випала. Тим не менш, пізно це краще ніж ніколи, так що ось, зустрічаємо Baldur's Gate II Enhanced Ed. Для андроїда!
Шанувальників у цієї гри достатньо, так що відразу варто сказати, що коли гра з'явилася на світ, а це був далекий 2000-й рік, оригінальна назва було злегка іншим, потім були доповнення, які випускали окремо. Однак, для вашої зручності та комфорту все що було пов'язано з другою частиною гри входить в Enhanced Edition, так що не турбуйтеся, все на місці, нічого не забули;)
Однак, велика кількість доповнень розробники вирішили продавати всередині гри окремо, за ціною від одного до півтора доларів, а сама гра обійдеться кожному охочому в 9 доларів ... не мало, але і гра чудова!
Раз вже заговорили про косяки, то варто відзначити відсутність російської озвучки, голос за кадром який читає текст говорить тільки по англійськи, проте, сам текст можна запустити російською. Але ви повинні розуміти що текст стає дуже багато, так що якщо не готові прочитати обсяг порівнянний з невеликою книжкою, то навіть не намагайтеся.

Сюжет другої частини лаконічно продовжує перший, але на цей раз наш герой виявляється полонений злісним Майстром Айренікусом, який ув'язнив нас великою і небезпечною фортеці, звідки, само собою, доведеться втекти. При всьому при цьому перед нами буде стояти не простий вибір - стати героєм, заперечуючи свою справжню сутність або віддатися їй, зайнявши належне місце нового Бога Вбивств!
Крім цього, в доповненнях нам буде запропоновано відправитися в світ ТЕТУРАМ і знайти незліченні багатства, битися з сектою єретиків, битися з ворогами у кращому стилі гри Dungeons & Dragons, піти шляхом руйнувань і знищення, відправитися в Закхру за загубленими артефактами і нарешті захистити безневинні народи від школи Червоних Чарівників, загрозливих всьому живому.

Підсумок: гра Baldur's Gate II Enhanced Ed. Для андроїда йде нерозривно з першою частиною, так що якщо грали в першу і все вас влаштувало - вибору у вас немає;) А якщо не грали в першу частину, то все ж краще з неї почати, тут без варіантів.


Реклама

Baldur's Gate II Enhanced Ed. для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки Beamdog на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/25 10:08
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |