HIT
2.8 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Назва гри може здатися сміливим чи навіть нахабним, однак, HIT це не спроба охрестити гру свідомо успішною, це абревіатура, перекладається як Heroes of Incredible Tales, що теж звучить пафосно, але все ж таки вже більше нагадує нормальну назву.
Гру для нас підготували розробники з NEXON Company, для яких цей рогалик не перший, навіть ходили чутки що їх хочуть купити EA, але поки з цього нічого не вийшло, може бути тепер хтось передумає?

Перше що впадає в очі в грі HIT це епічність. З графіки та ефектів гра нагадала мені теж досить свіжу RPG під назвою DreamLand Masters, ось тільки останню розробники на мій погляд зіпсували дивними діалогами, а тут подібних проблем немає, так що ви залишитеся наодинці з усією її епічністю і, сподіваюся, займетеся справою!

На сюжет в даному випадку не скупилися, так що зав'язка у гри наступна: багато століть тому трапилася величезна битва між силами добра і зла, добро перемогло всіх демонів, але викорінювати все під чисту не стало, залишивши за собою зруйновані міста і багато дрібних вогнищ « зарази », яка розквітла до часу, в якому і відбуваються дії гри. Від вас буде потрібно вибрати героя і відправитися на битви з цією самою заразою, щоб викорінити її остаточно.

Особливості гри HIT на андроїд:

  • приголомшлива графіка на движку Unreal Engine 4
  • класичний сюжет про порятунок планети і довгу подорож
  • криваві битви на арені
  • битви з босами в режимі реального часу разом з друзями
  • широкі можливості з налаштування персонажа


Недоліки гри HIT:

  • є Донат, причому не тільки на екіпіровку, а й на енергію
  • немає відкритого світу, все досить замкнуто
  • немає російської мови


Підсумок: не дивлячись на жанр «рольові ігри», повноцінним рогаликом ця гра не стане, як мінімум тому що всі місії сильно ізольовані і якось відхилитися від сюжету ви не зможете, хоча сюжет є і графіка хороша, та й взагалі, таких ігор вельми багато, причому деякі дуже навіть популяних, так що подивимося, чим все це виллється в підсумку;)

Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / data


Реклама

завантажити HIT 1.10.41904 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.10.41904 (5)
дата завантаження 2015-11-21 12:43
Розмір 53.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Розмір 601.09 MB
дата завантаження 2015-11-21 13:16

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.79★ 55.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/24 09:36
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |