Eternal Arena
4.6 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Для розробників з NetEase Games дана гра стала найбільшим їх проектом, у всякому разі на платформі андроїд і ресурсів він зажадає дуже багато, як і будь-яка інша гра подібного жанру. У всякому разі плани тут по істині наполеонівські, правда на даний момент не все реалізовано, але плавний розвиток набагато краще сирого продукту, який іноді в поспіху викочують конкуренти.

Що ж нас чекає на цей раз?
Якщо ви думали що можна придумати щось нове в подібному жанрі, то якщо взагалі і можна, то не цього разу. Не в докір розробникам, то що є зараз і так надмірно, так що, черговий фентезійний світ, багато монстрів, що віддалено нагадують найгучніші проекти минулого десятка років, досить звична система бою і прокачування, а так само вельми затягує геймплей, який залишився без сюжету , в принципі не пошкодив би, однак, якщо його і припускали, то озвучити зовсім забули.

Оформлення.
Вельми якісна картинка, яка, однак, як і геймплей в цілому, пішла шляхом казуальности, пропоную красиві, але досить прості і навіть у чомусь дитячі локації і битви. Для когось це стане фатальною причиною відмови від проекту, а хтось навпаки оцінить дану простоту, яка хоч якось розширює список гаджетів, на яких гра буде комфортно себе почувати. Однак, загальне відчуття від продукту виходить теж якимось казуальним, а деколи хочеться відчувати потужну базу під ногами, чого в цей раз зробити ніяк не виходить.

Особливості гри Eternal Arena на андроїд:

 • непогана і грамотна суміш жанрів RPG і MOBA
 • багато екшену, багато розвитку
 • на даний момент є вже 35 різних героїв
 • більше п'ятнадцяти режимів гри
 • відточуйте тактику своєї команди
 • доступні PvP битви в реальному часі
 • бийтеся з гільдіями, виконуйте місії, ходите в експедиції і так далі
 • грати можна безкоштовно


Недоліки гри Eternal Arena:

 • великий Донат
 • гра розвивається, так що поки контенту не так вже й багато
 • відсутня переклад на російську мову і на деякі інші, вельми популярні


Підсумок: якщо, не дивлячись на помірні системні вимоги, ваш андроїд успішно потягне цю гру, плюс вам подобається цей жанр, то цілком можете звернути на неї свою увагу, в осяжному майбутньому даний проект має вельми великі шанси стати популярним і набагато більш цікавим ніж зараз .


Реклама

завантажити Eternal Arena 1.0.9 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
What's new:
1. Bug fixed
2. Improve user data protection feature
Загальна інформація
версія 1.0.9 (29)
дата завантаження 2018-05-23 21:59
Розмір 46.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.55★ 91%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/18 08:12
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |