Elevator
4.5 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Попередня гра була вертикальною, а дана гра виявилася горизонтальній, або навіть не зовсім так, в будь-якому випадку, просуватися потрібно направо, а там вже як вийде, десь вгору, десь вниз ... це ж ліфт!

На відміну від попередньої гри на цей раз і натяку на якийсь сюжет нету. Головний герой - жовтий кубик, якого надалі можна на щось замінити, вона не рятується від когось або чогось, нам просто потрібно їздити на своєрідних ліфтах, які дуже сильно нагадують блоки з гри Тетріс. Однак, як і в більшості таких ігор, зупиніться - загиньте, бо ліфт відвезе вас в небуття. Суть гри дуже проста, коли ми натискаємо на екран наш кубик переміщується вправо, так що підгадати натискання потрібно таким чином, щоб праворуч виявився відкритий ліфт, який може рухатися або стояти на місці. Якщо ліфт вже рухається, то потрапивши в нього потрібно швидко перескочити в наступний ліфт. Якщо ж ліфт стояв на місці, то як тільки ви в нього потрапите він все одно почне рухатися - вгору або вниз - невідомо. Так чи інакше, перескакувати доведеться постійно, при цьому намагаючись зібрати якомога більше коштовностей, зібравши належне кількість яких можна змінити візуальну складову гри. Інших бонусів тут просто немає, та й не потрібно, якщо чесно.
Динаміка в грі висока, так що бережіть свої нерви і приготуйтеся до того, що програвати ви будете досить часто. Проте, всім хто знайомий з творчістю даних розробників або подібними іграми ситуація досить ясна і звична, заради цього їх і качають;)

Особливості гри Elevator:

  • просте управління
  • динаміка
  • незвичайний дизайн і реалізація


Недоліки гри Elevator:

  • такі ж як і у Drill Up, дивіться попередню новину;)


Підсумок: ігри у Ketchapp в загальній масі відрізняються більш всього дизайном, не дивно що на нього витрачають багато сил, що не проходить даремно. Ігри не тільки виглядають вельми якісно, ​​але і кожен зможе підібрати щось, що йому найбільше підходить!


Реклама

завантажити Elevator 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2015-11-11 13:37
Розмір 9.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-11-11 15:39:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.53★ 90.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/14 09:34
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |