Duck's Inferno
4.1 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Не дивлячись на містичну підгрунтя і пекельну атмосферу, перед нами самий звичайний вертикальний ранер, для якого ту саму вертикальність і пояснили наявністю пекла, з якого ми й вирвалися. До речі качка наша теж не проста виявилася і потрапила вона в це пекло не просто так ... якщо бути точніше, потрапила вона в котел, з якого і вилетіла, тільки вже з величезними зубами і косою в руках, що виглядає досить страшно, на мій погляд. Більш того, місія у нас теж не найдобріша, наше завдання - рухатися вертикально вгору, знищуючи всіх на своєму шляху, або з'їдаючи, або розрубуючи тієї самої косою. Розробниками виступили GROm Games, які ніяк не можуть знайти свою ніжу і зробити хіт, хто знає, може бути це саме він?

Щоб життя не здавалося медом навіть в пеклі, просуватися вгору буде досить складно. Для початку потрібно ухилятися від падаючих на вас згустків вогню, які вивергають деякі істоти, а так само стежити за станом зеленої смужки, яка показує скільки веселощів вам залишилося, щось на зразок енергії. Якщо вона повністю вичерпається - ви впадете, щоб поповнити запаси доведеться знищувати дивних істот із зеленими кульками, які якраз цю енергію і поповнюють. Чим вище ви Залєтов, тим складніше стане, але це порядок досить звичний, так що дивуватися нічому.

Особливості гри Duck's Inferno:

  • хороша озвучка
  • анімація і динаміка йдуть дружною парою
  • прикольне оформлення
  • просте управління
  • різні бонуси і постійні акції для небайдужих


Недоліки гри Duck's Inferno:

  • невеликої Донат
  • реклама


Підсумок: до явних плюсів гри можна віднести веселий геймплей, який повний екшену і динаміки, відмінний музичний супровід і відносну безкоштовність даного додатки, чи вистачить цього для становлення на шлях найпопулярніших проектів? Час покаже!


Реклама

завантажити Duck's Inferno 1.0.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- more gold for actions
- minor balance changes
Загальна інформація
версія 1.0.6 (100000006)
дата завантаження 2015-11-10 03:36
Розмір 44.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-11-10 05:39:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.06★ 81.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/03 08:36
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |