+2048 Busters
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Як же принципово можна поміняти досить однозначну гру? Як виявилося - цілком собі навіть можна, а як - знають розробники з DADASOFT, які цю гру і зробили. Але про всі особливості гри варто поговорити докладніше, бо, як виявилося, їх досить багато.

Отже, приступимо, особливості гри +2048 Busters!
Почати варто з того що це перший і напевно єдиний проект, в якому гра +2048 припускає наявність PvP битв, причому онлайн! Якщо десь хтось таке вже бачив - вибачте, але я не бачив. Почувши це в час замислитися над питанням реалізації, яка виявилася досить простою. Нам все так само доведеться збирати цифри один з одним, як і в класичній версії, але тільки кожна велика комбінація, наприклад 32, 64 і так далі дає нам можливість атакувати суперника і дає нам певний бонус, заморозку, щит та інше, що обов'язково стане в нагоді . Ось так PvP і проходять, що безумовно робить гру набагато цікавіше.
Битися можна буде як проти друзів, так і з будь-яким іншим гравцем з усього світу, а поки гра набирає популярність кількість гравців розтер і вже підійшло до позначки близько півмільйона, так що завжди знайдеться суперник, на цей рахунок можете не переживати.

Крім цього гра +2048 Busters відрізняється наявністю простенького сюжету, який пояснить навіщо і чому вашому героєві потрібно битися з кимось, гра відрізняється приємною графікою і відмінною анімацією, які теж додають їй очок. Щосезону проводяться турніри, участь у яких затягне вас на багато часу і подарує масу приємних вражень. Всього в грі близько десятка різних атак і підсилень, якими можна оперувати. Очевидно, що і всі ці предмети можуть застосовуватися і іншими гравцями проти вас, так що не дивуйтеся деяких змін, які можуть відбутися на ігровому полі під час битви.

З слабких сторін гри +2048 Busters можна відзначити лише наявність доната, який поширюється на покупку бустерів і інших елементів, які готові значно спростити вам життя і, як наслідок, порушити баланс ... на жаль.

Підсумок: з одного боку у нас реінкарнація знаменитої головоломки, яка стала в рази цікавіше, що складно припустити, з іншого боку, найчастіше вам доведеться боротися не проти розуму або хитрості іншого гравця, а проти його готовність платити реальні гроші ...


Реклама

завантажити +2048 Busters 1.0.23 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
* Facebook SDK Update
* Minor Bug Fix
Загальна інформація
версія 1.0.23 (23)
дата завантаження 2016-07-22 09:26
Розмір 47.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-25 02:45:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.88★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/30 08:32
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |