Ace of Arenas
4.6 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Для всіх хто знайомий зі статтями на нашому сайті або стежить за ігровою індустрією жанр MOBA не новий, головними його представниками є знаменита DoTA і League of Legends, яких, в тій чи іншій варіації вже не раз намагалися перенести на мобільні платформи, що не дивно, сумарно ці дві гри збирають неймовірну кількість гравців в онлайні. На цей раз естафета в руках розробників з Gaea Mobile Limited, з якими співтовариство власників андроїдів ще не знайоме, проте дана гра стане гарним приводом.

Варто зазначити що на андроїд вже були досить вдалі спроби в даному жанрі, варто згадати лише Heroes of Order & Chaos від розробників з Gameloft і деякі інші проекти, які не отримали величезну популярність, але все ж тримаються на рівні. Так що, щоб отримати свій шматок пирога доведеться стати або краще, або не гірше, чи здатна гра Ace of Arenas на таке? На даний момент немає, а чому - читайте далі.

Геймплей гри нічого нового нам не пропонує, з одного боку це безпосередня данину жанру, з іншого боку якщо геймплей однаковий, то вибирати варто найбільш популярний проект, там елементарно більше гравців і ця гра не може таким похвалитися.
Оформлення у гри опинилося середнє, що неприйнятно перед обличчям конкурентів, а так само перед багатьма шанувальниками жанру, які звикли до картинки більш високої якості.
Так зване «інноваційне» управління на практиці вкрай незручне, що легко відіб'є бажання у будь-якого гравця, який зіткнеться з ним на своєму андроїд.
Можливість вибирати з величезної кількості героїв, опрацьовувати тактику, грати в команді, воювати проти ботів або реальних гравців - все це є, але це є у будь-якого представника жанру ...

Підсумок: гра Ace of Arenas це досить цікавий проект, але на тлі конкурентів він не являє собою ніякого конкретного інтересу, тим більше, Донат в цій грі процвітає не гірше ніж у інших.


Реклама

завантажити Ace of Arenas 2.0.8.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
1. New Champion – Nafal, the Desolator
2. New Skins
3. New Weapons
4. New Icons
5. Bug fixes:
- Shards can now be received correctly when player obtains the same item again
Загальна інформація
версія 2.0.8.0 (41)
дата завантаження 2017-03-10 13:32
Розмір 89.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-03-10 15:33:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

BILLING

BILLING

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.6★ 92%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/26 08:39
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |