Champ Man 16
3.2 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Що ж таке зворотна сторона футболу? Розробники з SQUARE ENIX Ltd знають не з чуток, в усякому разі це вже не перша частина даної гри, а попередня розійшлася тиражем близько 5000000 примірників. Про що ж ця гра? - Це повноцінний і дуже докладний футбольний менеджер, який усуває вас від безпосередньої участі в грі, однак, дозволяє зайнятися величезною кількістю інших справ, наприклад стратегією, залученням спонсорів, іншими фінансовими питаннями, купівлею і продажем гравців і так далі.

Нам належить вибрати одну з п'ятнадцяти представлених країн і стати великим директором її футбольного клубу, що гарантує величезну кількість завдань. Перше з чого доведеться почати - найняти грамотного тренера, який навчить ваших футболістів перемагати і приносити вам гроші і славу. Крім цього доведеться займатися та іншим персоналом - лікарі, бухгалтери, психологи і багато інших, хто необхідний для життєдіяльності футбольної команди.
В окрему задачу виведено та будівництва стадіону, на якому команда буде не тільки тренуватися, але і зустрічати гостей, що передбачає його місткість і комфорт для глядачів, а так само масу інших важливих нюансів. Стадіон, як це не дивно, грає величезну роль для значущості команди в світовому рейтингу.
Не варто забувати і про гравців, регулярно оновлювані листи з трансферами запропонують самих різних футболістів, але ваше завдання шукати молодих і талановитих, поки їх вартість не досягне космічних форматів. Однак, завжди можна проплатити тренування і сподіватися на збільшення навичок своїх власних футболістів.

Після того як ви облаштуєте стадіон і наймете тренера з командою саме час починати грати з іншими командами, де найважливіше - перемога. Чим більше ви виграєте і забиваєте голів, тим більше прибутку отримуєте, що забезпечить подальший розвиток. Матчів як таких ви не застанете, проводитися вони будуть автоматично, а результати будуть з'являтися у вигляді текстових повідомлень, але так і повинно бути;)

Підсумок: гра Champ Man 16 це дуже докладна і цікава економічна стратегія досить специфічного жанру, який обов'язково знайде своїх шанувальників.


Реклама

завантажити Champ Man 16 1.3.1.198 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
It’s tournament time! Update now to experience the exhilaration of international football with the European tournament mode
- Control one of 31 nations in the European Championship
- Warm up with 4 friendlies
- Battle through group & knockout stages to reach the final & a chance to win the Championship
- Also included bug fixes
Good luck at the tournament, & remember the words of Arsene Wenger - A football team is like a beautiful woman. When you do not tell her, she forgets she is beautiful
Загальна інформація
версія 1.3.1.198 (700198)
дата завантаження 2016-06-03 03:15
Розмір 43.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-06-03 06:18:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
3.15★ 63.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/25 08:25
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |