FlyAngle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Не так давно на нашому сайті був огляд гри Hex Brutal, яка була досить кумедною на мій погляд і тут з'явилася FlyAngle, яка виявилася трохи на неї схожою, але, розробники Cogoo Inc. (не плутати з Google) зробили її принципово інший. Для початку тут немає чорного кольору якого було в достатку в Hex Brutal, квітів тут багато, вони досить яскраві і позитивні, та й гра цілому позитивна, що піде їй безумовно в плюс. По частині геймплея гра моторошно нагадує знамениту Retry, а по частині оформлення будь скролл-шутер геометричної форми, тому що наш головний герой - трикутник, який повинен збирати кульки ... але це ж не проблема?

Управління в грі виявилося вкрай просте, вам просто потрібно тикати в екран пальцем, так само як у грі Retry, при натисканні ваш літальний апарат буде підніматися трохи вгору, якщо затиснути палець на екрані, то він навіть зможе зробити петлю в повітрі. Основна мета досить розпливчасте, як і в будь-якому іншому Ранера - протриматися якомога довше і заробити якомога більше очок, проміжна завдання - збирати кульки, які і окулярів додадуть і маршрут покажуть. Чим далі ви будете забиратися по рівню, тим важче буде ваш шлях, тим більше з'являтиметься ворогів і тим цікавіше стане гра;)

Особливості гри FlyAngle:

  • управління одним пальцем, дуже чуйне
  • летите вперед і збирайте кульки, нічого складного
  • чим далі ви просуваєтеся, тим більше ворогів зустрінете
  • гра шалено захоплює
  • є статистика з вашими досягненнями
  • приємна графіка та анімація, гідна фізика


Недоліки гри FlyAngle:
є реклама, іноді змішалась
а ще є Донат, який оформили у форматі енергії, яка повинна накопичуватися після кожних п'яти спроб, пролетіти які можуть миттєво

Підсумок: позитивна іграшка, яка готова зайняти вас на довгий час, потріпати вам нерви і дозволити відволіктися від усього насущного, так що своє призначення вона виконує повністю!


Реклама

завантажити FlyAngle 1.0.5 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- No more Energy System per request/reviews.
- Play as many times as you want without having to wait anymore.
- Remove ads Sale($4.99 -> $0.99).
Thank you very much for your support of FlyAngle.
Загальна інформація
версія 1.0.5 (112)
дата завантаження 2015-10-14 12:15
Розмір 21.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-14 15:18:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/23 08:13
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |