Huemory: Colors. Dots. Memory
2.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Головоломка з числа простих, які володіють невибагливим дизайном і невеликим набором дій, в даному випадку - взагалі мінімальним. Гру підготували розробники з Pixel Ape Studios і це їх перша гра для андроїда, так що, можна сказати, у нас знайомство.

Завдання в грі Huemory: Colors. Dots. Memory перед нами стоїть досить проста, яку до того ж повністю розкриває назву. У нас будуть різнокольорові точки і нам стане в нагоді пам'ять, так в чому ж суть?
Розпочнеться гра з короткого навчання, яке пояснить що взагалі від вас вимагається і як цим скористатися, далі ви приступите до вирішення безпосередніх завдань. На ігровому полі будуть розсипані точки, різного розміру і різного кольору і перше з чим потрібно визначитися - вибрати колір. Допусти ви вибрали синій, відповідно, після цього вам потрібно швидко запам'ятати розташування всіх синіх точок, а коли вони знебарвиться - натиснути на ті, які на вашу думку були синіми. Просто? Взагалі ні! Дуже швидко ви помітите, що запам'ятати подібне не так-то просто, більше того, ви почнете постійно допускати помилки, в цьому і полягатиме тренування вашій пам'яті, яка рано чи пізно натренується і ви зможете запам'ятовувати точки і будь-яку іншу інформацію.
У міру проходження гра змусить вас вибирати вже кілька кольорів, що сильно ускладнить завдання, але теоретично і це можливо, найголовніше - розвивати пам'ять, ніж ви і будете займатися під час гри. Крім цього будуть з'являтися й інші ускладнення, наприклад більше квітів, більше точок, хитромудре розташування, часу на проходження стане менше.
Але крім своєї пам'яті ви зможете розраховувати на бонуси, яких тут декілька - деякі додадуть вам час на роздуми, деякі дозволять зробити помилку і так далі, але при цьому гра дещо втрачає свій сенс, плюс, саме це і дозволило затягнути сюди Донат, який ніколи не вітається.

Підсумок: цікава і дуже корисна гра! Проведіть час з користю, в кінці-то кінців!


Реклама

завантажити Huemory: Colors. Dots. Memory 1.3.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
★ New Icon
★ New point system - Now you can earn more play points per game based on your Rank!
★ Fixed an issue where the button to earn powerups before game was always disabled.

If you enjoy playing Huemory, please support us by giving us 5 stars. Encountered an issue? or got a feature suggestion? Please write to pixelapestudios@gmail.com and I will get back to you ASAP
Загальна інформація
версія 1.3.2 (1003002)
дата завантаження 2016-01-26 03:56
Розмір 8.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
NANO-Antivirus → Trojan.Android.Airpush.dzomnj

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-01-26 05:57:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/23 07:09
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |