Truck Simulator PRO 2016
4.2 (203)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Симуляторів тієї чи іншої роботи стає все більше, звідси виникає логічне запитання - нам не вистачає нашій реальної роботи? В даному випадку у нас симулятор далекобійника, але на мій погляд стати далекобійником не так складно, само собою, реальна робота не буде настільки захоплюючою і сильно розтягнеться в часі, якщо порівнювати з годинником геймплея, але все ж, навіщо нам працювати? Однак, близько 10 000 чоловік зі мною не погодяться, причому ці 10000 гру не просто скачали, вони її купили! Так, цей проект платний, ціна на даний момент чотири долари, але якщо вірити розробникам, то це ціна зі знижкою 30%, так що швидше за все скоро вона перетвориться на п'ять доларів, і це теж нікого не зупинить від її покупки, той дивний випадок коли за можливість працювати ми платимо гроші ...

Але все ж, поглянемо ніж гра так захоплює всіх хто хоче розсікати нескінченні шосе на своєму величезній вантажівці з цінним вантажем на борту. У першу чергу це дуже повний симулятор, в усякому разі на даний момент і для андроїда. Тут все - графіка, фізика, красиві локації, реальні ситуації і багато іншого. У пріцніпе, в цьому жанрі вкрай складно придумати щось нове, однак, завжди можна вдосконалити те що є, плюс додати трохи з боку. У даній ситуації розробники поліпшили багато і це факт, а так само додали можливість не тільки водити вантажівку, але і наймати інших водіїв, створюючи свою власну імперію перевезень.

Особливості гри Truck Simulator PRO 2016:

  • багато різних міст в США, побувайте у всіх
  • багато вантажівок і можливість їх прокачувати
  • заробляйте більше наймаючи інших водіїв
  • знаходите нові маршрути і досліджуйте їх
  • витрата палива, аварії та багато інших реальних моментів
  • відкритий світ і статистика з досягненнями


Недоліки гри Truck Simulator PRO 2016:

  • гра платна
  • пробної версії немає


Підсумок: відмінний представник жанру симуляторів, який ввібрав в себе все найкраще з того що може запропонувати нам андроїд на даний момент, рекомендується до вживання всім шанувальникам жанру.


Реклама

Truck Simulator PRO 2016 для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(203)
4.25★ 84.98%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/22 07:36
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |