Can You Escape Prison Room 2?
4.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники з xue chipo дуже люблять вирішувати головоломки і пропонують нам зайнятися тим же, цього разу намагаючись вибратися з похмурих тюремних приміщень. У деяких своїх іграх вони пропонують вибратися з двадцяти різних кімнат, в інших відкрити десяток-другий сейфів і так далі. Що стосується серії ігор про втечу з тюремного ув'язнення, то тут ігор вже три! І якщо чесно, вони схожі як дві краплі води, в чому, на мій погляд, їх головний недолік.
По суті, ви можете завантажити першу, другу або третю частину, так, рівні будуть різними, але графіка і подача абсолютно однакові, більше того, кожна окремо взята частина містить досить мало рівнів, так що на їх місці варто було б об'єднати все це в одне додаток і не морочити нікому голову, але так не зробили. Кожна з частин містить рекламу, але не передбачає доната, який в таких іграх не часто зустрічається.

Немає логіки, та й не потрібно.
Якщо ви захочете підійти до цієї гри (та й багатьом подібним) з точки зору здорового глузду, то я вам цього робити не рекомендую, його тут немає. Взагалі складно уявити собі в'язницю де двері відкриваються зсередини, причому ключем, який там же десь і захований, причому часом його можна отримати вирішивши досить прості головоломки ... але це проблема жанру в принципі, а не проекту зокрема. У будь-якому випадку, якщо такі ігри вам подобаються, значить і така позиція вас не бентежить, так що подивимося що гра готова нам запропонувати.

Особливості гри Can You Escape Prison Room 2?

  • унікальні головоломки
  • доведеться багато думати
  • грається легко і приємно, гра затягує
  • є функція автоматичного збереження
  • красива графіка (без заявок на реалістичність, але так, все досить зализати)
  • в деяких місцях доведеться мислити нестандартно
  • всі рівні маю збалансовану складність


Підсумок: проект мало чим виділяється серед сотні аналогічних і не зможе запропонувати нічого революційного, але якщо ви від такого не втомилися - спробуйте, гра безкоштовна.


Реклама

завантажити Can You Escape Prison Room 2? 1.0.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.0 (1000000)
дата завантаження 2015-10-14 11:34
Розмір 13.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-14 14:36:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/21 08:33
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |