The Deer God
4.1 (31)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

За цю гру можна подякувати розробників з Crescent Moon Games, які, можна сказати, пішли проти системи і представили нашій увазі щось незвичне, а всі чудово знають, що у подібних проектів майбутнє сумнівне. Втім, в даному випадку воно і так під сумнів, але не через реалізацію, а скоріше через те що проект платний, навіть без пробної версії. Ціна виявилася відносно високою і становить 5 доларів, які можна витратити на самі різні речі сьогодні ... Але, повернемося до гри!

Не дивлячись на те що це піксельний платформер, який можна гордо назвати піксельним мистецтвом, гра досить швидко дає зрозуміти що її зміст набагато глибше, ніж може здатися. Тут піднімаються такі питання як виживання (в реальному житті, в реальному природі), реінкарнація, карма, життя і смерть. Головний герой - олень (тварина), який починає свій життєвий нехай з маленького дитинчати, вимушеного виживати в умовах дикої природи, місцями красивою, місцями жорстокою. По суті, ваша задача зводиться до того щоб олень пройшов повний цикл, від народження до самої смерті (природним шляхом), але це буде вкрай складно, тому що кругом вас будуть підстерігати хижаки, пастки та інші нюанси, якими природа сповнена. Вам належить вирішувати головоломки, знаходити джерела сили й енергії, знайомитися з іншими тваринами, битися або тікати, досліджувати величезний піксельний світ і, само собою, зберігатися, бо гинути доведеться досить часто, однак, у разі загибелі ви хоч і почнете з точки збереження , але почнете знову, в ролі маленького дитинчати ...

Особливості гри The Deer God:

  • великий світ і красива піксельна графіка
  • багато різних тварин та інших персонажів
  • зміна дня і ночі
  • всілякі квести
  • різні предмети, які можна використовувати
  • унікальна можливість спостерігати за життям і дорослішанням свого героя
  • маса секретів і головоломок
  • бездоганний сюжет
  • відмінний саундтрек від Евана Гіпсона


Підсумок: дуже душевна і зворушлива гра, яку я б дуже рекомендував придбати усім, хто давно шукає щось унікальне і незвичайне, щось життєве, щось, що нагадає нам про справжні цінності, а не про безликі рейтинги самих «наполегливих »гравців в черговий статистиці.


Реклама

The Deer God для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(31)
4.15★ 82.94%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/20 07:39
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |