HEROES REBORN: ENIGMA
4.2 (44)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Видавцями гри стали не дуже популярні розробники Phosphor Games Studio, гра створена на базі міні-серіалу HEROES REBORN, перша серія якого з'явилася 8 жовтня, він ще не встиг завоювати високих рейтингів і мільйонів фанатів, але хто знає чим це закінчиться. Так чи інакше, тема у серіалу досить цікава - він розповідає про людей з надприродними здібностями, які переховувалися всі чотири сезони в серіалі «Герої», а в цьому серіалі почали поступово показувати свої навички громадськості. З цим само собою виникли складнощі, тому що уряд дуже зацікавилося ними і нам належить грати за другорядну героїню серіалу на ім'я Далія, яка володіє навичками телекінезу і якраз догодила на одну урядову лабораторію ...

Що приємно - гра зроблена у форматі, який рідко зустрічається на андроїд, а саме - екшен від першої особи, назвав би її шутером, але з яких пір телекінез прирівнюється до стрільби?
Що ще приємно - графіка і обстановка тут дуже круті, що говорити, є версія гри для процесорів Tegra, а це вже натякає на великий потенціал. Що не приємно - проект платний, ціна 5 доларів, що не так вже й мало для мобільних платформ. Однак, той факт що гра платна відразу скасовує міркування що зроблена вона в рекламних цілях, явно щось не в'яжеться ... так що будемо сподіватися що проект не буде загублена після провалу серіалу, а стане жити своїм життям, радуючи шанувальників.

До того ж, гра HEROES REBORN: ENIGMA позиціонується як головоломка, не дивлячись на свій формат і це дійсно так! Мало того що вам доведеться вчитися контролювати свої здібності, так ще й вирішувати дуже складні завдання, якими гра буквально усипана. У підсумку гра не тільки круто виглядає, але ще й дуже цікава, що вкрай рідко буває при зовнішньому пафосі і це ж пояснює її ціну. У грі буде близько трьох десятків складних рівнів і декілька варіантів управління, кожен досить зручний, але залежно від рівня їх рекомендується перемикати, бо десь вас чекають рутинні і спокійні дії, а десь справжній екшен, від якого залежить життя вашого персонажа. Але, завдяки грамотному навчання освоїти це не складе труднощів.

Підсумок: якщо не прив'язуватися до серіалу, що вам робити я якраз і рекомендую, то це дуже крута і цікава гра, яка коштує своїх грошей і принесе вам задоволення, яке складно буде оцінити в доларах.


Реклама

HEROES REBORN: ENIGMA для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(44)
4.17★ 83.35%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/18 08:16
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |