Off-Road Hill Bus Mestesug
4.7 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Яких тільки ігр ми не зустрічали на базі кубічного світу Minecraft, але автобусів я реально ще не бачив, а дана гра це виправила. Підготували її розробники з TrimcoGames, які зробили вже масу симуляторів, так що провалу не очікується;)

Ідея тут дуже проста - берете автобус і відправляєтеся в дорогу. Від вас не зажадають виконувати нереальні трюки або ганятися з іншими автобусами, завдання у вас дуже навіть звичайна - підбирати пасажирів і везти їх у потрібне місце. У вас буде міні-карта яка підкаже куди їхати і де забирати пасажирів, у вас буде графік якого потрібно дотримуватися у вигляді таймера, який відраховує відведений вам час на поїздку і деякі інші досить реальні елементи.
Дорога буде складною, що пролягає крізь ліси й гори, так що ганяти в принципі не вийде, до того ж, безпеку пасажирів передусім! Фізика хороша, управління зручне ... в бій!

Потішив мене в цій грі і Донат, який можна витратити наприклад на нові автобуси, найдешевший обійдеться в 2,99 долара, а найдорожчий майже в 22 долара ... кого влаштують такі ціни? Але це не найдорожчі покупки, так що будьте уважні! Однак, розробники пропонують купити ті ж автобуси за ігрові золоті монети, але наприклад автобус за 22 долара обійдеться в круглу суму в розмірі 150.000 монет, накопичити які м'яко кажучи проблематично ... загалом ви зрозуміли;)
Однак, розробники придумали цікаву систему для того щоб ви могли заробити більше монеток, але вона прив'язана до необхідності відвідувати гру кожен день, за перший вхід дають всього 100, за другий день 200, далі 400, потім 800, потім історія замовчує, але навіть так копити буде досить складно ... втім, затяті фанати зможуть якось пристосуватися.
Ще в грі є реклама і немає музики, а без музики ігровий процес стає досить нудним, особливо за умови що навколишніми пейзажами досить складно милуватися, якщо тільки ви не фанат Minecraft ..

Підсумок: гра Off-Road Hill Bus Mestesug вийшла досить простий, місцями навіть одноманітною, але деякий шарм в ній присутній, так що вона здатна затягнути на деякий час, особливо якщо вам до душі подібне оформлення.


Реклама

завантажити Off-Road Hill Bus Mestesug 2.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-Fixed bugs;
-Adjusted GUI;
-Optimize gameplay.
Загальна інформація
версія 2.0 (11)
дата завантаження 2018-08-13 05:36
Розмір 33.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.68★ 93.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/16 07:35
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |