Kill Me Again
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ігри на зразок Kill Me Again ми вже зустрічали, вони виглядають досить дивно на перший погляд, але якщо пристосуватися то виявляються дуже цікавими. Ці ігри примудряються поєднувати в собі досить продуманий сюжет, анімацію яка замінює екшен і складову від головоломки, а якщо бути точним - шматок гри «три в ряд», ось розробники з NHN PixelCube Corp. і зробили такий проект, до речі, перший на андроїд.

Багато пафосу.
Не хочу сказати що гра погана, але перше враження яке вона справляє дуже сильно відрізняється від її змісту, тому як найбільше розробники постаралися над її зовнішнім виглядом. Персонажі, анімація і навіть незначні елементи виглядають дуже круто, як підроблені швейцарські годинники, виглядає солідно, а під капотом Китай ... Але насправді під капотом у нас добротна Корея, а вже корейці знають толк в рольових іграх, на звання якої Kill Me Again і претендує.

Сюжетна складова.
Не дивлячись на те що за основу гри взяли класичну головоломку «три в ряд», з сюжетом і історією тут повний порядок. Хоч основа гри і ув'язана на черговому вірусі який викликав мутації у всьому світі (чим не зомбі-апокаліпсис?), Знищивши майже все людство, але навіть таку побиту теорію вони обіграли добре. Вам належить грати за крутих персонажів (найманців) які явно доречні в подібні часи, їх ремесло - вбивати, ніж ви і будете займатися. Вбивати доведеться мутантів, які хочуть добити залишки вижили, що з очевидних причин допустити не можна. Але крім хорошої подачі історії відбувається про кожного мутанта можна прочитати цікаві особливості і причину його мутації, що гармонійно доповнює відбувається навколо. Так само, крім битв з мутантами вам доведеться добувати провіант і боєзапаси, здійснюючи вилазки в сторонні табору або небезпечні ділянки міста.

Особливості гри Kill Me Again:

  • створюйте смертоносну зброю і сотні його модифікацій
  • багато різних монстрів, кожен зі своєю історією
  • прокачивайте свого персонажа, тільки так можна вижити
  • багато видів зброї та інших допоміжних елементів
  • спасайте вижили і вкривайте їх у своєму притулку
  • багато цікавих і небезпечних завдань


З недоліків варто відзначити великий Донат, що не новина в таких проектах, а так само відсутність як такого екшену, але для мобільних пристроїв це цілком прийнятно.

Підсумок: з одного боку це гра зовнішній вигляд якої не відповідає змісту, з іншого боку це набагато краще ніж те ж саме що ще й виглядає погано, хіба не так?


Реклама

завантажити Kill Me Again 1.9.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
What's New?
- TOAST logo to change the HANGAME logo
- All TOAST logos removed
- Bug Fixed
Загальна інформація
версія 1.9.2 (24)
дата завантаження 2016-07-18 03:44
Розмір 79.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 22:42:19
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/12 07:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |