Crazy Tower 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Дії гри відбуваються в чарівному королівстві, де будівництвом займаються явно якісь маги, однак, закони фізики тут працюють на повну котушку, так що з цим доведеться миритися.
Розробники цієї гри - Super Games Studio, вже намагалися створити щось подібне, але успіхом це не закінчилося, так що вирішили спробувати знову, переробивши гру повністю. До речі тепер вона доступна в двох варіантах - версія «Lite», яку можна завантажити безкоштовно і повна версія, ціна якої трохи менше долара. Така політика на мій погляд досить прийнятна, у всякому разі ми можемо гру випробувати і навіть грати з комфортом, а якщо вже дуже сподобається - встановити платну версію. Як бонус - ніякого доната в обох версіях, що сьогодні рідкість.

За основу гри була взята дуже проста ідея, точніше необхідність побудувати високу вежу. До речі це та сама вежа в яку нам потрібно заточити прекрасну принцесу! Раніше, коли випендрюватися було складніше і не було можливості здивувати кохану хорошим автомобілем або захоплюючою подорожжю в жаркі країни, доводилося придумувати речі більш глобальні, наприклад побудувати для неї огроменную вежу, де сидячи на самому верху вона могла б почувати себе володаркою світу. Ось так, заради любові і «понтів» ми і займемося будівництвом вежі.

Процес будівництва виявився досить незвичним з одного боку і простим з іншого. У верхній частині екрана просто будуть з'являтися блоки які потрібно кидати вниз. Так, поступово вежа буде ставати все вище і вище, але є проблема, блоки ці бувають самих різних форм, деякі - горизонтальні балки, деякі вертикальні, в підсумку вкрай важливо дотримуватися балансування, інакше вся конструкція може впасти.

Особливості гри Crazy Tower 2:

  • приємна графіка
  • відмінна альтернатива тетріс
  • три різні світу в яких потрібно ваша допомога
  • вежі можна модернізувати
  • використовуйте магію щоб будувати краще
  • здивуєте своїх супротивників і змусьте їх страждати


Підсумок: напрочуд захоплююча гра, яка прекрасно підійде щоб убити час в транспорті або черги, а прикольний сюжет допоможе відчути всю необхідність відбувається на екрані;)


Реклама

завантажити Crazy Tower 2 2.1 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 2.1 (56)
дата завантаження 2017-06-10 14:27
Розмір 49.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/29 07:40
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |