Order & Chaos 2: Спокута
4.6 (42)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Взагалі і в принципі, жанр MMORPG це хвора тема платформи андроїд. Причини цілком очевидні, зробити повноцінну і зручну гру дуже складно, тому більша частина аудиторії віддає перевагу більш зручних, однак, неповноцінних представників жанру.
Ще пару місяців тому я помітив деяке затишшя серед великих розробників і ось, воно закінчилося. Сил, ресурсів і навичок відомої компанії Gameloft вистачило на випуск повноцінної MMORPG для андроїда, яку зробили другою частиною популярної гри Order & Chaos.

Не хочу кидатися сухими цифрами, скажу лише що тут крута графіка, величезний відкритий світ, маса серверів, багато гравців і багато чого ще, починаючи від класичної прокачування і закінчуючи можливістю пошити собі броню самостійно. Окремо відзначу цікавий сюжет і велика кількість квестів, які не стали робити однотипним набором (як у більшості ігор), вони різні і вони дійсно затягують, даючи зрозуміти що це повноцінне пригода, а не тупий фарминг.

Але все ж, буду з вами відвертий, я не дуже люблю проекти від Gameloft і причина тому - величезний Донат, він був завжди і часом навіть не заважав, але чим далі в ліс, як кажуть, тим більше доната і тим більше розробники приймають зусиль щоб його з вас витягнути. Наведу буквально пару прикладів, які відразу впадають в очі. Для початку, є одна фішка з якою ви зіткнетеся ще не встигнувши почати гру - кількість слотів для персонажів. Спочатку їх всього 2, що на мій погляд досить мало, за умови що у нас є 5 рас і 5 професій, не складно порахувати, що це виходить 25 комбінацій різних героїв, погодьтеся, але завзяті гравці захочуть випробувати як мінімум половину, а слота всього 2 ... ну окей, платите гроші;)
Приклад номер два, з яким я вже стикався в інших MMORPG і вважаю його досить яскравим. У першій частині гри ми вже стикалися з расою ченців, важливою фішкою яких був скил, який дозволяв їм лікувати інших гравців, що на мій погляд необхідна норма в такого роду іграх. Однак, у другій частині гри такої можливості просто не передбачено. Я не буду ставити під питання доцільність цієї раси в принципі, ви самі як-небудь розберетеся, але ситуація виходить приблизно наступна - якщо раніше, об'єднавшись у групу і відправившись на битви з монстрами не обов'язково було блищати Прокачані зброєю і подібними штуками, кожен вносив свій вклад, якось справлялися, а чернець всіх лікував. Будь-який гравець даного жанру прекрасно розуміє що тлумачний хілер це безцінний персонаж! Але тепер доведеться розраховувати виключно на себе, тому як лікувати вас ніхто не зможе ... так що вливаємо грошей і прокачуємо персонажа щоб не здохнути при першій же незручній ситуації ...
Упевнений, що подібних моментів у грі набагато більше, але ви вже як-небудь самі їх знайдіть і зробіть відповідні висновки.

Підсумок: щоб я не говорив, але гра Order & Chaos 2: Спокута вийшла відмінною, якісної і цікавою, вона 100% знайде багато шанувальників і ви 100% отримаєте задоволення від неї, у всякому разі нічого кращого для андроїда дійсно поки не придумали.


Реклама

завантажити Order & Chaos 2: Спокута 1.9.0l для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
UNLEASH THE POWER OF GEMS
Unlock the upper limits of every part of your gear!
Enhance your gems to obtain even more power!
ALL-NEW DUNGEON CHALLENGE
Take on the Goblin Mage!
Unlock all-new Epic Gear!
RENEWAL DAY IS BACK IN HARADON
Celebrate with tons of special events!
Special limited-time Solo Dungeon
New Companions, Fashion, and much more!
IMPROVEMENTS IN GAMEPLAY
Auto-Pathfinding: Travel to a quest location with one tap
Updated class balancing
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.9.0l (19031)
дата завантаження 2017-04-05 10:32
Розмір 32.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-04-05 13:48:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(42)
4.56★ 91.2%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/23 07:42
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |