iHunt Zombies
4.3 (42)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ігор про зомбі стає все менше, проте деякі розробники продовжують чинити опір цій тенденції і випускають гри про вірус, апокаліпсис і так далі, всі ці теми вже давно і багато разів пройдені і звідав. Гра iHunt Zombies піде в розріз більш жорстоким іграм про полювання, бо тут доведеться полювати на зомбі, а не на тварин, що на мій погляд набагато гуманніше. До речі цю гру підготували розробники з TriggerWave, які до неї спеціалізувалися виключно на дитячих і нешкідливих іграх ... ну, переклинило, буває!

Полювання на зомбі являє собою класичний тир, який назвали так через велику кількість снайперських гвинтівок та іншої зброї, які люблять використовувати саме мисливці, але принципової різниці я не побачив. Рухатися нам заборонено, так що стріляти доводиться з позиції в якій належить за рівнем, плюс мінус пара метрів. Однак, після першого пострілу ви привертаєте увагу мерців на себе і вони почнуть рухатися в вашу сторону, тут якраз і доведеться проявитися майстерність стрільби та швидкість реакції.
Сюжету в грі немає, втім, не дуже-то й хотілося, локації - однотипні, вороги теж ... Само собою гра і не претендує на роль хіта, але все ж хочеться побачити від розробників хоч якийсь політ фантазії, але, мабуть , іншим разом. Так само в грі помічені дрібні баги, якими разарботчікі поки теж не зайнялися, але будемо сподіватися на краще.

Єдине чого приділили увагу в даній грі - зброя, якого досить багато і яке досить різноманітне. Крім гвинтівки з якою ви починаєте все інше доведеться купувати, а щоб купити - використовуйте Донат або збираєте гроші на місіях, що, як показала практика, досить тривалий процес.

Підсумок: самий звичайний тир з однотипними локаціями, місіями і ворогами, але деяких це цілком влаштує, ось тут гра і може їх залучити тим фактом що вона безкоштовна, а Донат створений виключно для ледачих гравців.


Реклама

завантажити iHunt Zombies 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2015-09-17 10:46
Розмір 45.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-17 13:48:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(42)
4.32★ 86.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/20 07:44
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |