Hex Brutal
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Представників скролл-шутерів дуже багато, не секрет, що найпопулярніші з них виглядають дуже круто, навіть за сучасними мірками, а це навантаження на процесор, відео і так далі. Пора повертатися в печери, тому що сьогодні у нас дуже убогий на графіку представник цього жанру, який навіть не кольоровий, виконаний він при використанні відтінків сірого, правда він горизонтальний, але це не багато змінює. Крім відсутності квітів крім білого чорного і сірого у нас тут невеликі проблеми з графікою, яка виглядає як набір геометричних фігур. Шестикутників і трикутників, якщо бути точним, правда, ніяких пікселів, все гладко і чітко! Взагалі все це тхне чимось футуристичним, а таке люблять багато!
Крім цього, багатьом сподобається і гладкість, з якою гра веде себе на екрані, відбувається все дуже приємно, я б навіть сказав що занадто приємно!
Сподобалося і те, що навколишній світ руйнується, так що пробити собі дорогу можна не тільки через кораблі супротивників, але й через умовні стіни, які періодично стирчать з усіх боків.

На перших рівнях справлятися буде дуже просто, а потім супротивників стане більше, почнуть падати камені і з'являться інші складності, які зроблять досить одноманітний ігровий процес дещо веселіше. Крім цього потрібно відзначити дуже приємний саундтрек, який дозволить вам дійсно відпочивати в процесі гри, що для такого жанру взагалі незвично. Досить багато рівнів досить плавно підведуть вас до моменту, коли справлятися з противниками стане складно, але саме тут ви і зможете відточувати свої навички, в надії встановити черговий рекорд.

Підсумок: на перший погляд гра проста, однак, на самій-то справі, це досить унікальний представник свого жанру, який здатний виділитися як стилем, так і приємним ігровим процесом, у всякому разі я такого ще не зустрічав.


Реклама

завантажити Hex Brutal 1.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Welcome to the Global Release of Hex Brutal!
Загальна інформація
версія 1.1 (1)
дата завантаження 2015-09-16 12:49
Розмір 9.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-16 15:51:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/20 06:48
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |