Battleplans
3.9 (24)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розповідати про те які взагалі були стратегії для андроїда сенсу немає, однак, всі ми і так знаємо хто сидить в топі і які особливості бувають у таких стратегій. Найбільш неприємні моменти - багато доната і автоматичні битви, при яких від гравця потрібно вкрай мало взагалі всього. Другорядною проблемою став той факт що всі ці стратегії дуже схожі один на одного, що не їхня вина, в общем-то, тягнуться все в топ, а пропонувати щось принципово інше ризиковано, так що не будемо звертати на це увагу, тому як гра Battleplans теж містить багато того, що ви вже могли бачити, інше питання - як це працює разом, як гра відчувається у підсумку.

Розробниками цієї гри виступили маловідомі -C4M-, інших ігор для андроїда у них немає, так що судити про що-небудь складно. Все що знаємо ми - вони з Марселя. Але загалом і в цілому про щось конкретному це не говорить.

На відміну від багатьох розробників ці трохи попрацювали над сюжетом, який хоч якось пояснює чому ми опинилися саме на цьому острові а не десь ще. Наші герої як справжні колишні пірати пливли в невідомому напрямку на великій морській черепасі, яка, по всій видимості, стала єдиним їх шансом на порятунок. Їх надії частково виправдалися і черепаха вивела їх до великого острова, який виявився у формі черепа і не просто так ... як виявилося, на острові живуть дуже агресивні племена, в полоні у яких виявилося дуже багато хороших бійців, роздобути які мріє будь армія. Так і було прийнято рішення висадитися тут і, розбивши табір, зайнятися правосуддям і розвитком.
Так, здаючись на березі і трохи зачистивши його, ви починаєте займатися вже більш звичними справами - завойовувати сусідні території, будувати базу і оборону, розширюючи свої володіння у всіх напрямках. Від веж розробники відмовилися, однак, можна виставляти загони для охорони і призначати їм територію патрулювання, що хоч якось відрізняється від звичного.
Битви в грі виявилися напрочуд затягують і, само собою, не автоматичними, тому що автоматика вже всіх давно дістала. Видів військ у міру розвитку буде досить багато, кожен вид має свої особливості і найбільш підходящу тактику, чим і доведеться займатися.

Особливості гри Battleplans:

  • грати можна як кількістю, так і хитрістю, тактика вирішує
  • бийтеся з іншими гравцями
  • після кожного зіткнення з ворогом є шанс поповнити свій загін
  • відточуйте свої навички і вивчайте особливості героїв
  • масштаб дій виключно у ваших руках


Недоліки гри Battleplans:

  • без доната не обійшлося, однак, він абсолютно ненав'язливий і можна обійтися і без нього.


Підсумок: дуже хороша гра, яка обов'язково повинна зайняти гідне місце в своєму жанрі, а щоб це відбулося напевно - качаємо і оцінюємо!

Увага! Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Battleplans 1.13.8 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Fix Google Play Authentication problem.
Загальна інформація
версія 1.13.8 (797)
дата завантаження 2021-03-01 02:47
Розмір 94.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 33.09 MB
дата завантаження 2015-09-14 10:58

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(24)
3.85★ 77.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/16 06:55
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |