Door Kickers
4 (18)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Все рідше для андроїда з'являються дійсно адекватні стратегії у звичному значенні цього слова, що не напівавтоматичні аркади в яких потрібно щось будувати, а значить грати в стратегію, а повноцінні такі ігри, де потрібно думати і планувати, а якщо не робити цього, то все піде крахом. Якраз до таких і можна віднести гру Door Kickers, назва яке ніби натякає на учасників заварушки. Тут і правда піде мова про хлопців яких в буквальному сенсі цього слова «виносять» двері, а саме про загін спецназу, яким вам і належить керувати.
Розробники гри - KillHouse Games, познайомитися з якими у нас можливості не було, так як це їх перша гра на андроїд. Проте, судячи з реалізації, плани у них досить ємні.

Відразу варто сказати що гра доступна тільки в платному форматі, ціна, до речі, досить висока - близько 4,5 доларів, а за мірками андроїда це пристойно. Благо, більше платити в грі вам не доведеться, який-небудь Донат або щось подібне тут не передбачено. Правда завантажити пробну версію ви теж не зможете, так що на свій страх і ризик ...

Як я вже написав, ідея гри полягає в загоні спецназу, який повинен усунути ту чи іншу мету. Як деяким може бути відомо, спецназ вкрай рідко займається масштабними бойовими діями, найчастіше це невеликі але складні завдання, які потрібно виконати швидко і точно. А щоб вийшло все саме так - доведеться якраз думати, і якщо прив'язувати це до гри, то на андроїд я ще не бачив подібних ігор в яких вимагалося продумувати все настільки як тут.
Отримавши план будівлі та приблизну кількість противників всередині, ви повинні подумати з якого входу зайти краще, куди потрібно дивитися, де можна сховатися ... і це для кожного бійця! А будівлі досить швидко почнуть перетворюватися на складні лабіринти, а щоб в них успішно орієнтуватися потрібно справжній талант і терпіння. Безумовно, такий геймплей дуже складний, однак, складність на рівнях буває самою різною, так що не вийде такого що ви застрягнете десь в одному місці і закинете гру, тим не менш, це не якась казуальна аркада ...

Особливості гри Door Kickers:

 • шостій довгих кампаній
 • більше восьми десятків одиночних місій
 • є вбудований генератор завдань який дозволить отримувати щось нове знову і знову
 • більше шести десятків різної зброї та інших предметів
 • є всі можливості для розробки свій тактики
 • екшен в реальному часі де можна поставити паузу
 • зручний і зрозумілий інтерфейс
 • все що відбувається чітко попахує реалізмом
 • кожен рівень має свої особливості, забудьте про лінійність


Недоліки Door Kickers:

 • оформлення деяким може не сподобатися
 • гра тільки платна


Підсумок: хочете справжню і складну тактичну гру? - Ось вона! Тільки гроші приготуйте ...


Реклама

Door Kickers для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(18)
4.03★ 80.53%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/11 08:25
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |