Tinymals
3.5 (18)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Малоймовірно що подібні ігри сьогодні викликають ностальгію у кого-небудь, все ж покоління застало класичні тамагочі вже давно подорослішало і не стане захоплюватися подібним, проте, нове покоління дуже навіть може зацікавитися подібним. Однією з таких класичних ігор стане і Tinymals від розробників з Adrenaline Amusements і давайте по чіпляємося до слів!
Почнемо з назви гри, яке явно утворене з «Tiny» і «Animals», однак, не передбачає ніякої відсилання до імені вашого вихованця, що, можна сказати, не класичний варіант. Далі, назва розробників взагалі не відповідає змісту гри ... який, вибачте, тут адреналін? Але це все дрібниці, пропоную вже обговорити саму гру.

Ніяких кішечок, собачок або подібного звірини у нас сьогодні не буде, так само можете не чекати іменитих персонажів з мультиплікації, втім, як і незрозумілого формату істот, назвати яких якось конкретно взагалі складно. Піклуватися належить про маленького драконі, який повинен вирости в величезного ящера, наводить жах на Середзем'я ... чи ні;)
Не впевнений що вибір такого вихованця став відсиланням до відомого серіалу, але, швидше за все це ви вирішите самостійно. Само собою, ваш маленький дракон буде дуже милим і дуже голодним, так що знайомство з ним доведеться почати з годування. Після їжі кожен адекватний дитина захоче грати і витратити накопичену енергію, для цього у вас будуть м'ячики і можливість купувати нові іграшки, а так само урізноманітнити раціон споживаний вашим вихованцем. Благо, управління тут дуже просте і впорається з ним навіть дитина, для яких воно і зроблено, швидше за все.

Безумовно може порадувати і графіка, яка виявилася теж з формату «для дітей», тобто яскрава і позитивна, яка не володіє особливою деталізацією та іншими відволікаючими деталями, які не вимагаються дітям. Засмучує тільки наявність доната, яке, яка дуже перегукується з наявністю в грі дітей.

Підсумок: звичайнісінька гра про вихованця, яка зможе розважити дитину або навіть дорослого, при цьому не затонув його в роки рабства на пиксельного «друга».


Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Tinymals 1.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Minor Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.1 (7)
дата завантаження 2015-09-08 13:20
Розмір 10.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-08 16:21:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 110.47 MB
дата завантаження 2015-09-08 13:22

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(18)
3.54★ 70.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/11 07:17
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |