Cosmo Run
4.9 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Що таке ранер всі знають, не секрет що більшість представників цього жанру являють собою звичайні аркади, в яких потрібно вправно і швидко ухилятися від перешкод і все, нічого іншого не потрібно. Гра Cosmo Run теж ранер, але цей ранер змусить ваш мозок привчатися до прийняття рішень швидко, а що найголовніше - вірно, так що, можна сказати що гра дуже корисна. Дивне поєднання, чи не так?
Але, ігри в яких потрібно думати досить часто відштовхують гравців, ця гра досить свіжа, так що об'єктивно складно сказати наскільки великий успіх її чекає, проте, інтерес для нас вона точно представляє! У всякому разі за дещицю оригінальності гра точно заслуговує на увагу, тому що сьогодні зробити щось несхоже на інших стає все важче і важче.

Під управління нас потрапляє згусток світла, який потрібно провести по незвичайній дорозі, викладеної з квадратиків, які розташовані в самих різних напрямках, вгору, вниз, вліво вправо, загалом, куди тільки можна і все це в 3D, яке обертається у всіх напрямках. Згусток світла буде нескінченно рухатися, а вам потрібно направляти його по цій дорозі, начебто просто, але періодично будуть виникати оптичні ілюзії, і саме в цей момент потрібно приймати рішення, куди саме повернути. Визначити правильний напрямок досить складно, але все ж можливо, так що думайте і вчіться на своїх помилках, а буде їх дуже багато!
Оформлена гра Cosmo Run досить незвично, ваша дорога буде висіти в просторі, на тлі будуть маячити сюрреалістичні або космічні теми, при цьому графіка і динаміка в грі вийшли приголомшливими, створюючи приємну атмосферу космосу або потойбічного світу.

До слабких сторін гри Cosmo Run можна віднести наявність невеликого доната і реклами, які хоч якось виправдовують її існування. Але в цілому, вона не перебиває жадібність багатьох розробників.

Підсумок: проста гра яка змусить вас думати і допоможе скоротати час, коли це необхідно.


Реклама

завантажити Cosmo Run 2.8.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 2.8.6 (1050027)
дата завантаження 2022-07-17 02:48
Розмір 68.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки No Six Five на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.9★ 98%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/08 08:26
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |