Paper Train: Rush
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Болгарські розробники з isTom Games, що й підготували цю гру люблять дивні ігри, наприклад у них чотири гри за участю Nyan Cat, це вже багато про що говорить ... Але сьогодні ніяких кішок, сьогодні нас чекають поїзда! Гра Paper Train: Rush з ходу може залучити багатьох гравців відразу декількома кидаються в гала особливостями, наприклад дуже забавним світом в якому дії відбуваються, світ буд-то дійсно зроблений з паперу, а ще він яскравий і часом навіть схожий на сон наркомана ... а ще в ньому чомусь всі люди нагадують чоловічків з Lego, такі ж квадратні в деяких місцях ... Але й це не головне, найголовніше що тут буквально відчуваються відгомони гри Subway Surfers, яка моторошно популярна (більше 500 мільйонів завантажень), але там дії теж були зав'язані на потягах і великій кількості рейок, проте, головним героєм в оригіналі був звичайний хлопець, який ухилявся від усього цього, а нам потрібно управляти поїздом!
А тепер питання, як взагалі можна поєднати поїзд і ранер? Він їде по рейках і не може згорнути або зробити ще щось ... однак, розробників це не зупинило, так що вони навчили поїзд стрибати з одних рейок на інші, ось такий поїзд вийшов ...
Так чи інакше, гра вийшла динамічною і дуже цікавою, тут багато поїздів, навколишній світ приголомшує уяву, локації в цілому теж отжигают, все дуже яскраве і соковите, навіть керування виявилося дуже зручним, проте, іноді воно чомусь заїдає, що безумовно призводить до аварії і необхідності почати заново, але, швидше за все, це виправлять! Але, раз вже заговорили про недоліки гри, то варто згадати і наявність доната, правда, досить скромного.

Інші особливості гри Paper Train: Rush

  • всього є п'ять континентів, які вражають
  • а ще є шість паралельних вимірювань (потрапити в них можна проїхавши в сині портали)
  • чотирнадцятеро різних поїздів
  • п`ятнадцять провідників
  • відмінне відчуття швидкості і багато іншого!


Підсумок: як показала практика, гра дуже затягує, швидше за все завдяки дивним світів, однак, все в сумі здатне повернути багатьом віру в подібні ігри, які останнім часом дуже сильно відсторонилися від гравців.


Реклама

завантажити Paper Train: Rush 1.9.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Client update
Загальна інформація
версія 1.9.2 (22)
дата завантаження 2021-12-21 11:09
Розмір 42.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки isTom Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/06 07:17
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |