ICARUS
2.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники з Livezen Corp дуже люблять скролл-шутери, у них їх ціла серія, визначити яку можна по букві «А» в кружечку з крилами, до цієї серії можна віднести їх гри «The beginning», «AstroWings» дві частини, «Space Odyssey »і нарешті гру ICARUS, яка стала продовженням серії. Сюжету, правда тут в общем-то немає, але все ж приємно коли гра має під собою хоч якусь базу.

Розробники навіть самі не приховують що гра не потребує будь-яких введенні, так що вас відразу кинуть у бій, а щоб повалити всіх ворогів в хаос у нас сьогодні цілих три літаки (що, якщо чесно, не так-то багато). Назва у літаків круті - Антіна, Посейдон і Арес, буквально як стародавні боги, які спустилися на землю і знайшли форму літака. Кожен з цих крутих літаків володіє потужним і смертоносним озброєнням, кожен різним, але безумовно потужним і здатним всіх знищити. Все інше що відбувається в іграх цього жанру нам давно відомо, купа ворогів, висока складність і динаміка від якої захоплює дух, приблизно за це подібні ігри і люблять багато геймери. Чи є все це в даному проекті? - Безумовно!

Крім цього в грі ICARUS вас чекає:

  • принципово нова система для поліпшення озброєння
  • можливість комбінувати атаки
  • дуже просте управління
  • хороша графіка
  • цікаві вороги і складні боси
  • круте зброю масового ураження


З недоліків можна відзначити лише спроби монетизації гри за рахунок розміщення реклами і невеликого доната, що, втім, нікого сьогодні вже не здивує. Більш гостро може постати питання конкуренції з іншими аналогічними представниками жанру, тому що ця гра хоч і не погана, але все ж слабо серед них виділяється, однак, шанувальники серії її однозначно оцінять.

Підсумок: ця гра здатна доставити вам багато веселощів і навіть трохи попсувати нерви (за рахунок специфіки жанру), вона зроблена за всіма принципами класичних скролл-шутерів, а таке ми все ж цінуємо!


Реклама

завантажити ICARUS 1.4.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Stability improvements
Загальна інформація
версія 1.4.3 (67)
дата завантаження 2019-08-16 09:28
Розмір 40.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/31 07:20
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |