Farms & Castles
2.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

У даному проекті розробників з SQUARE ENIX Ltd (Tomb Raider I, Hitman GO, Lara Croft: Relic Run, Hitman: Sniper, Deus Ex: The Fall та інші) запропонують вам побудувати своє королівство. Ідея абсолютно не свіжа, проте реалізація змусить багатьох все ж звернути увагу на дану гру.
По суті, це класична «три в ряд», проте, всі елементи які ви будете об'єднувати не просто пропадають з екрану, вони перетворюються в щось більше, що і дозволить вам зайнятися будівництвом. Наприклад, якщо об'єднати три камені, вийде великий камінь, а якщо об'єднати три великих камені, то вийде шматочок стіни, три шматочки стіни стають маленьким замком і так далі.
Так само варто відзначити що гра вийшла дуже спокійною і відмінно підійде всім хто втомився від екшену та іншої динаміки, тут квапити вас ніхто не буде, та й поспішати нікуди. Однак, будівництво ведеться не просто так, а з метою заробити якомога більше очок і зробити якомога більше ходів, бо це важливий показник того, як грамотно ви прораховувати можливі варіанти і, виходячи з цього, робите ходи. Очки нараховуються за кожну нову «споруду», чим вона більша, тим більше очок ви отримаєте. Так само в грі є можливість збирати їжу (її приносять ферми які будуються з кущів) і золото, яке приносять замки. Всі елементи для будівництва з'являються в нижній частині екрана, по дві штуки, випадковим чином. Однак, якщо ви заробите багато золота, то в ігровому меню зможете купувати на нього саме те що вам потрібно. Коли і якщо ігрове поле закінчується і об'єднувати вже нічого - ви програєте. Однак, є ще вихід - заплатити пару доларів і отримати рятівний набір елементів, які точно допоможуть у будь-якій ситуації.

Особливості гри Farms & Castles:

  • дуже захоплюючий ігровий процес
  • є статистика з лідерами, постарайтеся забратися на самий верх
  • є ігровий магазин, гаджети з якого допоможуть у грі
  • приємна і яскрава графіка, для всіх хто любить траву і каміння


Недоліки гри Farms & Castles:

  • невеликої Донат, абсолютно тут не обов'язковий
  • немає перекладу на багато мов


Підсумок: відмінний тайм-кілер, який займе гідне місце у вашому смартфоні, так що не ігноруйте його, я ось уже не зміг;)


Реклама

завантажити Farms & Castles 1.4.2.13423.30 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.4.2.13423.30 (1004002)
дата завантаження 2018-02-10 07:10
Розмір 27.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/24 06:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |