Royal Empire: Realm of War
4 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

У цій грі багато замків і боїв, що загалом-то стало класикою для цього жанру, який ніби як стратегія, ось тільки оказуален вже давно, та так що люди і забули якими були стратегії в свій час! Однак, на цей раз в грі трохи замішана магія, яка заподіює шкоду королю і послаблює його погляд, тим часом на його землі вторгається темна армія всіляких істот. Однак, грати за короля вам не доведеться, ви будете грати за його підданого - нікого графа, який повинен охороняти віддалені рубежі королівства.

Але, як завжди, ломануться в бій вам відразу не дадуть. Доведеться багато будувати і розвивати свої землі, на що здебільшого і зроблений упор в даній грі. Як звичайно, є великий замок який виконує лише малу частину функцій, все ж інше відбувається у великому селищі поруч, там добувають ресурси, проводяться дослідження і замовляються солдати. Крім звичайного міського устрою в грі є ринок, на якому можна обмінюватися ресурсами з іншими гравцями, до речі, дуже зручно!
З одного боку все начебто навіть цікаво, але крім будівництва завжди хочеться битв, навіщо ж ще будувати армію і розвивати її навички? Але зі битвами тут вийшов деякий косяк, який, до речі, досить типовий для таких ігор. Всі битви автоматичні, що обов'язково засмутить більшість людей, які звикли керувати своїми солдатами під час битв в нормальних стратегіях.

Особливості гри Royal Empire: Realm of War

  • всі гравці будуть боротися на одному сервері
  • розробники обіцяють легендарні битви (теж, мабуть, автоматичні)
  • шістнадцятеро різних видів військ
  • красива графіка і локації
  • чотирма великі шматка карти з різними ландшафтами
  • на серверах намагаються підтримувати баланс, поселяючи гравців з однаковим рівнем поруч


Недоліки гри Royal Empire: Realm of War
Не дивлячись на Донат і автоматичні битви гра все одно буде популярною як і багато інших продуктів її розробників - tap4fun, яких ви вже можете знати по іграх Війни Спарти - Імперія Честі (більше 10 мільйонів завантажень), King's Empire (більше 5000000 завантажень) і іншим досить успішним проектам, які не сильно відрізняються від цього.

Підсумок: дана гра підійде тільки тим хто любить такі ігри ... всім іншим вона здасться нудним і одноманітним.


Реклама

завантажити Royal Empire: Realm of War 1.7.9 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.7.9 (179)
дата завантаження 2018-07-11 19:46
Розмір 63.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.04★ 80.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/22 07:05
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |